Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy áll a párotok a terhesség...

Hogy áll a párotok a terhesség alatti szexszel?

Figyelt kérdés
Párom külföldön dolgozik, hétvégén van csak itthon, de mióta nagyobb a hasam, olyan,mintha nem is akarna szexelni, már a 2.hétvége maradt ki,valahogy olyan,mintha ez most nem lenne fontos, más is volt így? vagy beszélnem kéne vele?hétvégén is elég sok dolga van,azt is megértem,hogy fáradt esetleg, de talán pont ezért nem érzem magam jól a bőrömben,nem érzem magam szépnek, vonzónak...
2011. okt. 17. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromnak jobban tetszek pocakosan:-) Szerintem ez pasifüggő is!
2011. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindennap találkozom a férjemmel de Hálistannak" ő nem is akar szexelni. Én még direkt rá játszottam, hogy itt mozog a hasamban és nekem így nem nagyon megy. Tudom kicsit szemét huzás tölem de én annyira nem kivánom a szexet, hogy az brutál szerintem.

2011. okt. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi fél ilyenkor, hogy meg tudja sérteni a babát valahogy, meg az is furcsa nekik általában, hogy odabent van valaki.Ezt érdemes megbeszélni, mert biztos vagyok benne, hogy nem a külalakoddal van a baja.Sok férfi visszakozik a terhes szextől.

Nekem szerencsém volt, inkább én voltam akit zavart a dolog, de megoldottuk annyival, hogy hátulról történtek a dolgok, így nem gondoltam, hogy párom állandóan a hasamat figyeli, és én is felszabadultabb voltam! :)

Beszéljetek, nem árthat.

2011. okt. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy félt téged meg a babát. Mi is az első kislányunknál nem voltunk sűrűn együtt. Most a másodiknál heti rendszerességgel.
2011. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről.

Én 31 hetes vagyok kívánom a szexet,és a párom is de minden egyes alakalommal elmondja utána,hogy félti a picit.Ami érthető is.De vannak olyan pózok amik nem nyomják meg a babát!

2011. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
en 8 hetes terhes vagyok es a parommal tegnap szeretkeztunk eloszor miota tudjuk hogy van baba ugyhogy kb egy honapig nem szertkeztunk...mert nagyon felt,de tegnap valahogy tul nagyon megkivantuk egymast es belement...es nagyon jo volt!szerintem erdemes beszelned vele!
2011. okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kivánom a szexet de mióta mozog a baba azóta nem megy,ahányszor rúg egyet olyan mint ha valaki ránk nyitna és zavar hogy közli velünk hogy hármasban vagyunk.A páromat nem zavarja sem a baba sem a pocak méret.



21hkm

2011. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Atroposz ***** válasza:
A párom kéthetente van itthon és csak a hétvégére én addigra mindig megkívánom a szexet.
2011. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!