Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes es 4 napos terhes...

Loliboli kérdése:

4 hetes es 4 napos terhes vagyok, es meg a doktornö nem latja a babat, de a petezsakot sem. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:33
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Sajnos,megtalältäk.Majdnem belehalltam a dologba.Ikreket talältak mehen kiül,es eltavolitottak a petevezetekemet is.Az utolso pillanatban talältäk meg, egy verdarab mar benne volt az eremben,ami ha eler a szivhez,sajnos vegzetes. 8 hetes ikreket talältak,erdekes modon haza kellett utazzak magyarorszagra,ahhoz hogy megtaläljäk.Elözö nap voltam orvosnal,ö azt mondta,nincs semmi sem nalam,nyugodjak meg.Masnap reggel begörcsöltem,es azonnal vittek a korhazba,es mütöttek meg.Szörnyü,hogy neha a hanyag orvosokon mulik az ember elete.Remelem nem fordul elö senkivel ez az eset,kivanok mindenkinek boldog babavarast.
2011. nov. 7. 09:09
 42/45 anonim ***** válasza:
:((((( Borzasztóan sajnálom!!!!!!
2011. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Szia nagyon nagyon sajnálom.

Ilyen herce hurcát végigcsinálni.

Nem is tudom mit irjak...:-(( nagyon sajnálom mégegyszer nagyon szörnyű lehet ez az egész...És nem semmi orvosok vannak hogy nem veszik észre és majdnem az életedbe kerül...Borzalmas...

2011. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
hat sajnos ebböl mindenki tanulhat,hogy mindig hallgasunk a megerzeseinkre,neha jobb mint az oros szava.En szerencsere valahogy ereztem hogy nem normalis ami velem törtenik,es hogy az orvos hibazott.
2011. nov. 7. 14:11
 45/45 Szilvia Beatrix válasza:

Nem most történt már, de nagyon sajnálom! Remélem, azóta egészséges babáid születtek, és boldogan élitek az életeteket.

Aki pedig azt írta, nem érdemes korán orvoshoz menni...Hát szerintem meg nem felesleges! Pont az ilyen esetek miatt. Ha jó lett volna a Kérdező orvosa, akkor már korábban ki tudta volna zárni a méhen kívüli terhességet, és nem kellett volna eddig jutnia a dolognak. A korai ultrahang egyik célja pont az, hogy kiderüljön, jó helyen van-e a magzat/embriózsák...kinek hogy tetszik, és ne kerüljön a kismama életveszélybe.

2017. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!