Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami jó praktikátok...

Van valami jó praktikátok derékfájásra?

Figyelt kérdés

Éppen költözésben vagyunk, így próbálom pihentetni, de nem ülhetek az összepakolt kupacok tetején egész nap, mert akkor sosem lenne elpakolva. Viszont tegnap este beleállt a derekamba, és éjjel is arra keltem, hogy iszonyat fáj.

Bekentem sport krémmel (naturlandos) az éppen hűsítette, meg enyhítette annyira, hogy el tudjak aludni, de reggel megint arra keltem, hogy iszonyatosan fáj.


22 hkm


2011. okt. 20. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kend sport krémmel,mert az beszívódik a szervezetedbe.A legjobb a torna lenne.Cosmodisket probálj szerezni.
2011. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerezz egy fitball-t! Neten is lehet rendelni, de sportboltban, esetleg nagyobb Tescoban is találhatsz.

A második terhességemnél nekem is sokszor fájt a derekam, hátam, aztán egyszer a játszóházban ráültem egy ilyen fitballra, hát isteni volt!!!! Gyógytornász barátnőm már előtte is ajánlgatta nekem, de nem akartam hinni neki, én h@lye...

Annyira jól ellazít, ugyanakkor kicsit meg is tornáztatja a hátizmokat, ahogy egyensúlyoz rajta az ember.

2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét válaszolóval egyetértek. A lényeg, hogy ilyenkor ne kenegesd különféle szerekkel, hanem valami külső segítséget vegyél igénybe.

Valami olyat ami masszírozza a hátadat (magadra kötheted, ráfekhetsz, bármi), vagy pl. a labda tényleg segít!

2011. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!