Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami tipp derékfájásra?

Van valami tipp derékfájásra?

Figyelt kérdés
38.hétben vagyok,és ma elkapott a "gépszíj" felporszívóztam és felmostam mindent.11:30-ra végeztem is,de elkezdett fájni a derekam,hiába fekszem(menni most nem is bírok) annyira fáj,hogy besz...Hülye voltam:-(Más nem fáj.Köszi!
2010. dec. 3. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Pihenj, par nap mulva valami mas fog fajni :)

Boldog babavarast, gyors szulest es jo babazast!

2010. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Nekem anno ez bejött: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Illetve még olvastam és használom is: ereszkedj térdre, terpeszbe nyisd szét a térdeid de a lábujjaid érjenek össze hátul. És így dőlj egészen előre amíg kényelmes. Nekem ez mindig segít. Remélem érthetően írtam le... :)

2010. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld kipárnázni magad, és pihenj.

Ilyenkor már mindenbaja van az ember lányának.


Én mindkettőt a 38-on szültem, hátha nálatok is rákapcsol a gólya és hamarosan babázol.


Szép szülést!

(A takarítást inkább kisebb pocakkal rendelkezők csinálják ezután...)

2010. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!