Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet venni kismama...

Hol lehet venni kismama menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privit..
2011. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ugyanezt a kérdést feltettem, és semmi hasznos választ nem kaptam. Ha esetleg pesti vagy, a 17. kerületben van egy kis esküvői ruhaszalon, ahol én kölcsönöztem egy csodaszép ruhát, a hölgy nagyon segítőkész volt, rám igazította, többször is voltam ruhapróbán, pedig már volt pocakom. Mindez 20 ezer forintba került csak. És 3 napig nálam lehetett a ruha. Nagyon szép, igényes ruhái vannak és tök jó árban. De hogy venni lehet-e? Azt nem tudom! Ha érdekelnek részletek, írj privátban!
2011. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, itt a tavalyik kérdésem!

Az Ázsiát nem ajánlom, velem nagyon bunkók voltak, pedig én kedves vevő vagyok (lennék). Közölték, hogy nem fogják rám igazítani a ruhát, ha ott veszek, keressek magamnak varrónőt. Épp hogy csak ki nem néztek! És két vagy három ruhát mutattak csak, ami jó egy állapotosnak.

A másik üzletbe is elmentünk az Arénába, hát az csak egy kb 5 négyzetméteres üzletecske volt, és nem tudott semmit mutatni a nő, bnem is értette, milyen ruháról beszélek, amikor mondtam neki, hogy mit láttam a katalógusukban...

2011. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha hazaértem, megnézem a privit. Köszi mindenkinek!!!
2011. okt. 21. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én varrattam magamnak a menyasszonyi és a menyecskeruhát is. bár én kisvárosban élek és a környéken nincs olyan ruhakölcsönző, ahol lett volna kifejezetten kismama menyasszonyi ruha. Csak a sima A-vonalút lehetett volna rám igazítani. Abban meg nem találtam olyat, ami tetszett volna. Találtam egy nagyon kedves varrónénit, aki megvarrta a ruhákat. Anyaggal együtt (menyasszonyi+menyecske) szerintem kijött 50000Ft-ból.

[link]

[link]

[link]

[link]

Mellékelek pár képet az én ruhámhoz. Szerintem nem látszik, hogy nem kölcsönzött. A menyecske is pántos volt és boleró volt hozzá. Én 23 hetes voltam.

38 hkm

2011. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én bementem abba a menyasszonyi ruhakölcsönzőbe, ahol tetszettek a ruhák, elmondtam, hogy mit szeretnék, megkérdeztem, hogy megvarrnák e. Megvarrták és abban voltam:))
2011. okt. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van egy gyönyörű menyasszonyi ruhám! Hány hetes terhes vagy, mekkora a pocid? Tudok róla képet is küldeni!

Szólj, ha érdekel!

2011. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a bolthelyről megvettem!
2011. okt. 24. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!