Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrek van a pocakodban? 9...

Ikrek van a pocakodban? 9 hetes iker-kismama beszélgetne hasonló cipőben járókkal! (Babák várható érkezése: 2012. május)

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 13:18
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia.

Nekem 11 hónaposak a fiaim.

Imádom, hogy ikreim vannak és hogy fiúk, az maga az extázis.

Nekem nagy szerencsém van a babákkal mert nem voltak sírósak, hasfájósak, mindkettőnek kint van 8 foga és észre sem vettük, csak amikor már fehér lett az ínyük.

Nem kell túlparázni a dolgokat, mert akkor tényleg bele lehet őrülni, nem kell aggódni amiatt, hogy lesznek a dolgok, csak lazán kell venni az akadályokat...legalábbis ez nálunk bevált, a babák nagyon kiegyensúlyozottak, boldogok. Egyszerre alszanak, egyszerre esznek az első pillanattól.

Ha szeretnél beszélgetni, írj és írok mail címet.

Ha valakit érdekel újszülöttkortól használható, pisztáciazöld színű IKERBABAKOCSI, nyugodtan írjon, nekem van egy elfekvőben, 2012. novemberéig garanciális...

Kitartást, problémamentes babavárást kívánok mindenkinek!

Csilla

2011. nov. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálunk is kettő baba lesz! :) Június 3-ra vagyok kiírva, de szerintem májusiak lesznek, megérzés... :)

14+0 :)

2011. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Érdeklődöm, hogy kivel mi van azóta.


Nálam 26+2 hetesek az ikerlányok, az eredeti időpontunk júli 3., de reméljük, júni közepéig húzzuk.

Külön gratula a hármasfogatnak! Hogy vagytok?

2012. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na ezek az ikrek már 10 évesek 😮
2022. júl. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!