Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamik! Hogy vagytok?

Félidős kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Pocakotok nagy/látszik már? Hol fogtok szülni? Nemét tudjátok már?
2011. okt. 26. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

15:43-as vagyok!

Én még nem vettem semmit, bár pár baba ruhát már kaptam... Én december elejére tervezem, hogy elkezdek lassan lassan vásárolgatni! A babakocsit már kinéztem, január elején fogom megvenni! Te?

2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

lánynemű :D

a hasam hatalmas (2. gyerkőc), a ruhák megvannak, mosva, vasalva

meg egy tucat tetrapelust fogok kimosni

mellszivot vettem, mert en annak idejen eladtam az enyem

babakocsinkat elloptak, szoval a 29. heten veszek ujat.

csutortokon leszek 22 hetes :)

a cicim már nem olyan brutalisan erzekeny, mint egy hete

huvelyi folyas az idegeimre megy, 3 bugyit hasznalok el naponta (meg nem szantam ra magam az tisztasagi betetre)

(elso gyereknel abszolut nem volt folyasom)

az istvan korhazban fogok szulni :)

2011. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nekünk 8 hónap után jött össze, szerencsére spontán, bár pont abban a hónapban nem is számítottunk rá, mert nagyon sok minden összejött júniusban! :S de láss csodát most itt van a pocakomban a kicsi fiunk. ;)

épp a babaszobát csinálgatjuk, festünk, meg még a parkettát kell lerakni. Arra persze megy majd padlószőnyeg is, stb....

amíg a szoba nincs meg, nagyon nem szeretnénk vásárolni, mert nem nagyon tudnánk hová pakolászni, mert közben folyamatosan felújítgatjuk a lakást, hogy már ne akkor csináljuk, ha kibújik. ;)

de a babakocsi már megvan, egyik ismerőstől vettük, babahordóval, lábzsákkal, használt ugyan, de nagyon jó állapotú. tőlük vesszük meg a kiságyukat is, de még helyhiány miatt nem hoztuk el. meg van pár babaruha is és 1 Huggies Newborn csomag! :D nagyjából ennyi. :) babakelengye lista valóban hosszú, úgyhogy reményeinkzserint még 2-3 hét és kész a szoba, akkor már lassacskán elkezdhetjük a bevásárlást. MÁR NAGYON VÁROM. :D

2011. okt. 26. 17:47
 14/19 anonim ***** válasza:
szia! 23 hetesek vagyunk;) 5kg plusz idäig, kislány lesz;)! a pocakom már nagyon látszik sokan nem hiszik el hogy még csak a felénel vagyok;) az elsö lesz, én külföldön szülök mert ott lakunk!
2011. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

19 hetes vagyok, rengeteget ficánkol már a baba, ami általában jó érzés, de néha egy jól irányzott hólyagon rúgással eléggé meg tud lepni :) Már 15 hetesen éreztem a mozgását, pedig első baba.

Eddig 1 kilóval vagyok több mint a terhesség előtt, de az első trimeszterben fogytam pár kilót, elég nehéz időszak volt. Sokat voltam rosszul, történt egy haláleset a családban pluszban még a combcsontomat is sikerült eltörnöm, szóval nem unatkoztunk.

De most már minden rendben, jól vagyok, zabálok rendesen, csak sokat fáj a fejem, és nagyon dagad a lábam, de gondolom ehhez a törés is hozzájárul, mert a fájós lábam sokkal jobban dagad.

Nagyon kislányra készültünk, de a 18 hetes UH-n kiderült, hogy kukis. De azért megtartjuk :D

2011. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja, pocakom van már, csak terhes nacikat tudok hordani, de még idegeneknek nem tűnik fel, hogy babát várok, egyelőre úgy nézek ki, mint aki rendesen bevacsizott a bablevesből :)
2011. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok 23 hetes vagyok a pocakom most nött hirtelen nagyot :) 7 kg vagyok nehezebb,tudjuk hogy fiu lesz nagyon várjuk már,de olyan lassan telik az idö...
2011. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia!19 hetes vagyok, 2 kilót híztam, Miskolcon fogok szülni.Sajnos a nemét még nem tudjuk (nem mutatta meg magát a drága:))Állandó zabálási rohamaim vannak amiket próbálok kontrollálni azzal, hogy keveset eszem sokszor.Ja meg persze a gyomorégés szinte minden este,de még szerencsére kibírható.Babacuccok még nincsenek, decemberre tervezzük a beszerzését.Már nagyon várom én is meg persze a márciust amikor majd a kezemben tarthatom ŐT:) Jó egészséget minden kismamának...
2011. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 24 hetes vagyok, és 5 kilónál tartok. Kisfiúnk lesz, és Kecskeméten fogok szűlni, februárban, ha minden igaz. :)A pocakomon már látszik nagyon is, már csak a kismama nadrágokat tudom hordani, minden más szorít.

Mi elkezdtünk vásárolni, sőt a nagyobb dolgok megvannak (babakocsi, babaágy, hordozó, mellszívó, sterilizáló, fürdőkád, stb..) Mondjuk az első kettő kivételével mindent kaptunk.

A babakocsit, és az ágyat Gyálon vettük a Bippa-ban. Szerint az egyik legolcsobb hely. Ajánlani tudom nektek is :)

2011. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!