Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan írnátok le a magzatmozg...

Hogyan írnátok le a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
kKzdetben pici "ütögetések", olyan minta a bélrendszer lenne, de mégse, utána már erőteljesebbek. A vége felé meg egészen jó kis "lökések" és látszanak is gyakran. Főleg ha onnan ide vagy oda "vándorol" :)
2011. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha belülről rugdalnának,először gyengébb aztán ahogy nő a baba egyre erősebbek.Nekem a vége felé a kislányom jó nagyokat szokott rúgni,sokszor azt hittem kijön a hasamon keresztül.Meg kiszokta nyomni magát.
2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de abszolút érezhető hogy az rúgás? függetlenül az erősségétől?!
2011. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most pont így vagyok, mintha apró kis rúgásokat éreznék, de nem vagyok benne biztos hogy a babám az, jó persze belülről tudom hogy ő az de valami azt súgja hogy mégse.
2011. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány hetesek vagytok?Nekem mikor először megmozdult,onnan tudtam hogy a babám hogy kinyomta magát.18 hetes voltam.
2011. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetesen éreztem először a mozgását...de finomnak nem volt mondható...és azóta is elég intenzív a mozgása:DD
2011. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elöször: pillangok szállnak a pocidban érzés

Végén: elég látványos,sokszor fájdalmas,és wc-re futkozos

2011. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem legelőször olyan volt, mintha egy bogár mászkálna a hasamban :)

Azóta egyértelmű hogy ő, kisebb-nagyobb kaparászások, rúgások, van amikor kinyomja magát, azt is lehet érezni, mert akkor nagyobb felületen érzed.

Én nagyon nem tudnám mihez hasonlítani.

2011. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!