Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érzem majd az első...

Mikor érzem majd az első magzatmozgást?

Figyelt kérdés

Ha ez segit a méhlepény a hátsó falon tapadt meg.Azt mondták van jelentősége hogy hol tapad meg!

Mikor érzem legkorábban a babámat??


2011. júl. 13. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a 20. héten kezdtem érezni. Van olyan,, aki már a 16. héten, van aki később, vannak nem mozgékonyak, akinél alig lehet érezni.
2011. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első babát legkorábban a 16. héten,legkésőbb a 22. héten szokták megérezni a kismamák!
2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogy első babánál 20 hetesen,én 18 hetesen éreztem először. Nagyon jó volt! :)
2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia,

első babámnál, a mellső falon tapadt, így később érezni, de 17 hetesen már éreztem.

Most a 2. babámnál a fundusban van, és néha ha nagyon nyugi van már érzem a mocorgását, most 13 hetes.

2011. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hátsón volt, 17.héttől kezdtem érezni. De én nem is hallottam, h ezzel lehet összefüggésben. Szerintem a baba és a te méreteid inkább mérvadók.

Amúgy kb. félidőtől, vagy előtte pár héttel várhatod majd.

2011. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sumergo ***** válasza:

Én a 19. héttől kezdtem érezni, de embere válogatja. Van, aki már 10 hetesen bebeszéli magának, h érzi, pedig az azért kizárt! Egyébként nagyon jó, csak mikor már tutira biztos vagy, h őt érzed, akkor ha esetleg pár órán át nem mocorog, akkor jön a para, na miért nem érzem!?!


23+2 hkm

2011. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első babánál a 20. hetet töltöttem, a másodikkal most még nem voltam 18 hetes.
2011. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a hátsó falon tapadt meg a méhlepény. 19 hetesen éreztem meg először.
2011. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!