Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hete késik, hányingerem van...

2 hete késik, hányingerem van folyamatosan?! Elakarok menni nőgyógyászhoz, de félek, hogy azt mondja, hogy terhes vagyok. Tudom felelőtlen dolog volt nem védekezni (lent folyt. )

Figyelt kérdés

HA kiderül,hogy terhes vagyok,Anyám engem megöl..szerintetek,ha bebizonyosul,hogy babát várok,hogy mondjam el a szüleimnek?

16L


2011. nov. 1. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

először is vegyél egy terhességi tesztet holnap, utána csináld meg, 2 hét késésnél már mindegy mikor csinálod meg, eredménytől függetlenül azért ne a saját kukátokba dobd, inkább te mondd el édesanyádnak, mint a kukából derüljön ki.

Imádkozz, hogy ne legyél terhes, ha már ilyen felelőtlen voltál. Ha meg az vagy akkor mindenképp beszélned kell a szüleiddel és a fiúval is.

2011. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ami megtörtént az megtörtént azon már változtatni nem tudsz. Első körben azt kellene kideríteni, hogy valóban terhes vagy-e, (teszt és/vagy orvos)és nem csak a terhességtől való félelmed generálják a tüneteidet. Ha az aggodalmad beigazolódik akkor fel kell nőni a feladathoz, és venni ahhoz a bátorságot, hogy szólj a szüleidnek. Ne várd, hogy felhőtlenül boldogok lesznek a helyzettől, de szülőként nem tudnak mást csinálni csak odaállni a gyerekük mellé a bajban és olyan megoldást keresni ami mindenki számára elfogadható. (Azt csak halkan és csendben teszem hozzá, hogy közben a szülő is gondolkodhat magában, hogy biztos, mindent jól csinált-e.)
2011. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem írtad,h milyen a kapcsolatod anyukáddal, pl. tudja-e,hogy már szexelsz,de szerintem ezt nem lehet kertelve elmondani. az elején, ha ideges is les, melléd fog állni, segíteni fog. Inkább a saját bűntudatoddal kell szembenézned. Szerintem úgy kezd,hogy "anya, segítened kell, felelőtlen voltam..."
2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Ritka az amikor 2 hetes terehességnél már hányinger van,nem lehet hogy csak az idegességtől van? Nem számoltál el semmit,tuti két hete késik??Mert az azért elég sok. Vegyél tesztet!!
2011. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

nekem 2 hét késésnél kezdődtek a rosszullétek...


ne félj a nődokitol ha nem véltél védekezés nélkül szexelni,de ha huznád-halasztanád,rosszabb lenne,mert akkor már esetleg elvetetni se tudnád a babát.

remélem legközelebb meggondolod hogyan védekezz.

2011. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Nekem 2 hete késett, ami azt jelentette hogy 6 hetes terhes voltam. Akkor már igencsak jelentkezik a hányinger. Mindkét gyermekemnél szinte óramű pontossággal a 6. héten kezdődött.

Kedves kérdező! Szerintem menj el dokihoz, és ha tuti hogy baba van, akkor pedig ne félj elmondani anyukádnak. tudom hogy nehéz, és ciki, de nem tudsz mit csinálni. Titokban elvetetni nem tudod, ha megtartod, akkor meg az is elég hamar kiderül, hogy babát vársz. Szurkolok neked, és sok-sok bátorságot, de ezt csak így tudod megoldani. Beszélj anyukáddal!

2011. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, utolsó előttinek szerettem volna írni. :D

előző válaszoló

2011. nov. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
gondoltam:)
2011. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket...anyukámmal nem a legjobb a kapcsolatom..állandóan veszekszik velem mindenért.:(

holnap valószínű elmegyek nődokihoz,mert mennem kell fogászatra is..nagyon féélek! :S

2011. nov. 1. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi,nekem és az össes ismerősömnek mind később kezdődött a hányinger.
2011. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!