Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek ovulációs teszttel...

Ketteske kérdése:

Akiknek ovulációs teszttel sikerült teherbe esniük, kisfiúk lett vagy kislányuk?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az x-et hordozó sperma lassúbb, de tovább él, a y-t hordozó pedig gyors, de hamar elpusztul. Tehát elvileg, aki tudja, hogy pont mikor van a peteérése, és akkor akciózik, akkor nagyobb az esély rá, hogy fia lesz. Jól gondolom?
2009. máj. 7. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én úgy tudom h a spermiumok akár 2 napig is kerülgethetik a petesejtet megtermékenyítés előtt, szóval szerintem az ovulációs teszt használata és a gyermek neme között nincs összefüggés!
2009. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem azzal sikerült es kisfiu van uton!:)24 hetes kismama
2009. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiú!!! 21.hetes kismama
2009. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok! Első vagyok: ez tök jó, akkor lehet benne valami! Nekem is fiam van és mi is peteérés alapján akcióztunk, most is így volt, remélem fiam lesz megint!

11 hetes

2009. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszomhoz még annyit, hogy én is úgy tudom, hogy úgy van hogy azt írtad!
2009. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is azzal jött össze a fiú. :) Kiváncsi vagyok írnak-e lányos kismamik/anyukák.
2009. máj. 7. 12:10
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmi nincs benne:D Ugyanis nekem lányom van! És tök pontosan született, a kiírt napra! Úgyhogy ha tudjátok a pé-t...
2009. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ovuteszttel :) Útban: kisfiú :)))))

22 h. pocis

2009. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látom, itt nagyon sok fiús anyuk van. Én is nagyon szeretnék egy kisfiút. Milyen módszerrel sikerült nektek?
2010. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előtted levő vagyok. Mi pont peteéréskor voltunk együtt. És ez tuti, mert az orvos látta, h érik,mondta, h 2 nap múlva megreped, akkor legyünk együtt. Meg is tettük :) és utána már nem voltunk addig együtt, amíg meg nem született a baba + x hét! (Nehezen jött össze, és nagyon féltünk nehogy elmenjen + az én agyam is leblokkolt, mikor oda kerülhetett volna a sor...)
2010. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!