Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen lehet érezni a...

Hány hetesen lehet érezni a mozgást a pociban?

Figyelt kérdés
Ki hány hetesen érezte elöször?
2009. máj. 7. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 15 hetesen kezdtem érezni. 1 hét múlva tudatosult hogy Őt érzem... A dokim is azt mondta hogy simán érezhetem. Már 20 hetes vagyok és már elég nagyokat rúg néha.
2009. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 hetesen, akkor már a férjem is érezte így akkor tudatosult hogy ő az. Már előtte 1-2 héttel is ő lehetett csak még nem tudtam és csak ha hason feküdtem akkor jelentkezett.
2009. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 19. héten éreztem először, elötte csak olyan buborékolásszerű csiklandozást.
2009. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16.héten.A férjem csak késöbb.
2009. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én épp tegnap panszkodtam, hogy még mindig nem érzem, pedig már 19 hetes vagyok, ráadásul vékony alkatú. De este, mintha az én kívánságomat akarta volna teljesíteni, teljesen egyértelműen és beazonosíthatóan izgett-mozgott. Még jól gyomorba is talált:-)

Szóval és a kisebbséghez tartozok, mert általában max. 18 hetesen megérzik az első babás anyukák is. A sokszoros kismamik meg jóval hamarabb. Elvileg...

Amúgy most is ficánkol, érzem!:-) Ez olyan jó érzés!!!

2009. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek a babához.Köszi a válaszokat.
2009. máj. 7. 13:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemnél a 18. héten éreztem.

Másodiknál pedig a 13-14. héten, mivel tudtam, mire kell figyelni.

Kiváncsi vagyok, most hányadik héten érzem majd.

2009. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!