Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen nem érzed a mozgást?

21 hetesen nem érzed a mozgást?

Figyelt kérdés

Létezik? 21 hetes vagyok és még csak mintha éreznék valamit. De a konkrét mozgást, rúgást még nem.

Voltam 4d-n 19 hetesen és ott azt mondta a nő, hogy egy hét és érezni fogom.

Járt valaki így, hogy ilyen későn érezte meg?


2010. márc. 11. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
21 hetesen rúgásokat nem fogsz érezni.Arra még várni kell egy kicsit,amíg nő a baba.Az első terhességnél amúgy se mindig veszi észre az ember azokat az apróka mocorgásokat,amiket a baba végez.Nem kell aggódni,be fog indulni a baba,csak nőnie kell,erősödni a csontjainak.
2010. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Élő példa vagyok :) Betöltött 22 hetesen tudtam biztosra azt, hogy igen, a baba mozgását érzem. Azóta eltelt 3,5 hét, és már minden nap érzem. Ne aggódj emiatt, Te is fogod érezni.

Nekem az vált be, hogy este lepihentem, rátettem a kezem a pocakomra és arra gondoltam, hogy szeretném végre érezni a babát. Ez csak egy ötlet és lehet nem is segít, de nekem bevált.

Egyébként az orvos nekem is azt mondta, hogy 19. hét környékén érezni fogom. Mondjuk nekem a méhlepény mellső fali, az ilyen kismamák később szokták érezni.

De tényleg ne aggódj, pár nap és érezni fogod. Írd majd meg :)


26 hetes kismama

2010. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is melső fali.
2010. márc. 11. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
20.31 vagyok, akkor egy okkal több arra, hogy később érezd Te is. De szerintem pár nap és fogod :)
2010. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én is 22 hét körül érezgettem csak valamit!

ne izgulj, később bepótolja!

:)

2010. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Attól is függ, hogy hanyadik baba, meg hogy milyen a testalkatod. Meg ahogy írták a többiek, hogy hol tapad a lepény.

Én most a harmadik gyerkőcömet várom, a 21. hétben vagyok, és már érzem őt egy ideje mocorogni, két hete pedig elég intenzíven. De elég soványan indultam, tehát vékony testalkatú vagyok.

Nyugodj meg, minden rendben a babáddal! :-)

2010. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mégjobban megnyugodj én is a 21 és 5 naposan éreztem először a Picurom mozgását, és nekem is mellső fali lepényem van, de azóta behozta a "lemaradást" :), minden nap nagyon aktív.

32 h km

2010. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi aranyosak vagytok! Remélem egy pár nap és érzem már rendesen. Majd megírom.

Csak úgy zavar amikor olvasom itt is hogy már a 16.héttől érzem , már a 18 héttől rúgdos. Na nem baj, csak türelmetlen vagyok.

De köszi a bíztatást!!!!

2010. márc. 13. 09:21
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Hát eltelt egy bő hét és már tutkó hogy őt érzem, de még mindig nem olyan erősen sajna. puszi nektek!

2010. márc. 23. 14:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, 20.31-es vagyok. Lényeg az, hogy már érzed :) Örülök neki. Majd fogod jóval erősebben is érezni, ahogyan egyre növekszik a baba.

Képzeld, mi múlt héten és tegnap is voltunk 4D-n, de a baba keresztben fekszik, háttal a külvilágnak, így szinte semmit nem láttunk belőle... De majd teszünk még egy próbát, s ha akkor is ilyen szégyenlős lesz, akkor megvárjuk a szülést vele :)

Tudjátok már a baba nemét? Mi kislányt várunk.

Vigyázz magatokra,

28 hetes kismama

2010. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!