Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vérzek terhesen?

Miért vérzek terhesen?

Figyelt kérdés
4 pozitív teszt után elkezdtem vérezni kevesebb mint szokott lenni de teljesen olyan mint a rendes menstruáció derékfájás stb..Szerdára kaptam időpontot orvoshoz ne aggódjak állítólag normális ilyenkor.Még nem voltam nála mert a tesztek is 2 naposak.Hánytam és hányinger is kínoz.Elvileg most kellene mensizni is mert most járok a ciklus 29 napján.
2011. nov. 6. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de lehet akár korai vetélés is. :(

"Szubklinikai vetélés. Ha a terhesség megszakadása a fogantatást követő 2-3 héten belül zajlik, általában nem okoz tüneteket, - esetleg a késve érkező menstruáció bővebb kissé - ekkor beszélünk szubklinikai vetélésről. Ezek aránya nehezen határozható meg pontosan, egyes becslések szerint a fogamzások 65-70 százaléka végződik vetéléssel."

2011. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár itt bővebb menstruációt ír, te pedig azt írtad hogy kevesebb mint szokott lenni.

Drukkolok hogy minden rendben legyen!

2011. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok esetben a fogantatás után az első pár hónapban még jelentkezik a menstruáció, kisebb mennyiségben. Próbálj megnyugodni, szurkolok!
2011. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm rendesek vagytok......Sokan ezt mondják hogy nyugi és várjak mert még az uh nem mutat semmit és ha nincs komoly tünetem akkor nincs baj.

Holnap reggel tesztelek és ha pozitív akkor gondolom még terhes lehetek de ha negatív akkor biztos elment a baba.

Viszont hányingerem van még mindig és a melleim is furák gondol ez a hormonok miatt van.

2011. nov. 7. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

A teszt vetélés után még egy darabig pozitív eredményt mutat. Szurkolok hogy a másik válaszolónak legyen igaza és ne legyen semmi komoly baj!!!

2011. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggel teszteltem és negatív lett szóval nem tudom mi van.Már nincs vérzés sem itt valami más komoly baj van azt érzem sajnos...................
2011. nov. 8. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!