Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudom megnézni a Raf-pol...

Hol tudom megnézni a Raf-pol babakocsikat Budapesten? Csak mert neten már láttam honnan tudom megrendelni, de előtte azért még megnézném élőben is. Volt valakinek ilyen babakocsija?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy hol tudod megnézni, de szerintem ne vegyél ilyen bababkocsit (és a hasonlóakat se: Bergon, Kunert, Kacper, Tomas, Roan, Symbaba stb), mert nem túl jó minőségűek. Eddig minden ismerősömtől csak negatívat hallottam róla: kitörtek a kerekek, kiszakadt a bevásárló háló, sehol nem fér el, nehezen irányítható, baromi nehéz...

Nálunk volt kölcsönbe egy ilyen típusú babakocsi 3 napra. Hát valami borzalom volt. A padkára is nehéz felmenni vele, összecsukni-kinyitni macera, a kocsi csomagtartójába alig fért be (vagyis befért, de azon kívül semmi más nem, pedig nem pici kocsink van), a tolókar magasságát egyedül lehetetlen állítani, mert nehéz benyomni a gombot és még sorolhatnám.

Inkább vegyél használtan egy jó minőségű babakocsit (Peg Perego, Chicco, Cam, Neonato, Graco, Mamas&Papas, Maxi-Cosi, Hauck, ABC Design stb).

2011. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
használtan nagyon nehéz kifogni, és sajnos több pénzt nem tudunk rá szánni :(
2011. nov. 6. 20:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ilyen rossz a véleménye, tapasztalata erről a babakocsiról ?!?!
2011. nov. 7. 07:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Bergon volt,és tényleg nagyon nehéz vele közlekedni,nekem sem vált be,8 hónap múlva másikat kellett venni.Én is azt mondom,amit az előttem szóló,hogy inkább használtat vegyél,ami újszerű 30-40.000-ért nagyon szépek vannak.Nézz körbe:Vatera,Tesz-Vesz,Expressz,Jófogás.

De egyébként pedig a te döntésed,ha neked tetszik akkor vedd meg.Nekem annyiban volt jó,hogy sokáig elfért benne a kislányom,mert tágas.Télen pedig jó meleg.

Boldog babavárást!

2011. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atroposz ***** válasza:
Pierre Cardin PS682 babakocsiról mi a véleményetek?
2011. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem nagyon tetszik! :)
2011. nov. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!