Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok jó babakocsikat!...

Ajánlanátok jó babakocsikat! Többfunkciósat szeretnék, de nem nagyon tudok dönteni! Esetleg van valakinek Vulkano 8 funkciós babakocsija?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Giordani 3per8 tetszik a legjobban. Árban is jó.
2010. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
PegPerego, Chicco. Kicsit drága, de több gyereket "kibír"
2010. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

elefani.eu/shop_artdet.php?shop_id=2113&cikk=termek_440142


Nekünk ilyen van. Nagyon szeretem, a 2. babónk még haszálja, de már nő bele a pociba a 3. :) Mikor a 2. babámnál elkezdtük használni, megkérdezték, minek vettünk új babakocsit? DDD

2010. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ez milyen szerintetek?Valaki ismeri?

2010. jan. 22. 13:00
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Amit ajánlottál az is jó!Ezen én is gondolkodok!köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2010. jan. 22. 13:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy fontos ok amit figyelembe vehetsz esetleg, hogy a mózest be szeretnéd kötni-e a kocsiba, mert akkor eléggé leszűkül a kör!


Mi azért vettünk olyan babakocsit aminek a mózes része is beköthető, mert pici korától kezdve volt hogy vittük ide -oda autóval. És sokkal kényelmesebb volt neki feküdni mint a hordozóba nyomorogni..


Bebe Confort High Trek a miénk. Ennek van 4 kerekű esernyőre csukható változata is ami szintén minden igényt kielégít. A barátnőm most ilyet vett.

link: [link]


Aztán a még a további szempontok:

- a sport részét lehet-e mindkét irányból használni, tehát veled szemben is ülhet és háttal is neked ha tolod a babakocsit


- Hány kg. ? (amit én először néztem a neten, elmentem kipróbálni és hát beleszakadtam, ha meg kellett emelni. Jane Carrera)


üdv

2010. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi nehéz, csak a váz 11 kg! Bár mondjuk ez lehet, hogy nálatok nem szempont, nálunk az volt, mert az elsőn lakunk, lift nincs.

Amit nézz még meg, hogy a mózeskosár, ha az autóban ebben akarjátok szállítani, rendelkezik-e a kresz által előírt minősítéssel.

2010. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van lift!A mózeskosarat nem akarom bekötni,mert külön veszünk babaülést kimondottan újszülötnek!
2010. jan. 22. 13:29
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, ha nem a mózesben akarod utaztatni. Az egy dolog, hogy bekötöd a mózest, de a babát nem tudod bekötni benne, egy ütközésnél simán kirepülhet. Az újszülötteknek való hordozó a legbiztonságosabb, az alatt az idő alatt, amennyit autóztok, biztos nem lesz egy szabvány hordozóban semmi baja. gondolom nem Görögországig szeretnétek vinni első körben:)

Nekünk Graco Quattro Tour de Lux babakocsink van, mi kifejezetten olyan azért vettünk ilyet, mert van egy teleszkópos alja a hordozónak, amit be lehet tartósan rögzíteni a kocsiba és a hordozót csak bele kell pattintani, nem kell állandóan a biztonsági övvel bajlódni. A kocsi 180 fokig ledönthető, de van bele való mózeskosár is, meg van hozzá lábzsák is, hogy ne fázzon a baba.

2010. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2010. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!