Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes terhes vagyok, szerint...

11hetes terhes vagyok, szerintetek a babát érezhetem ilyenkor?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy mikor lehajolok,előre dőlök vagy a zoknimat veszem fel kicsit mindig bele nyílal a hasamba,nem fáj csak kellemetlen és csak addig tart még ki nem egyenesedem!

Első baba.

A másik kérdésem: 9hetesen voltam utoljára dokinál,jöv.hét szerdán megyek genetikaira,a leleteim jók,az utolsó uhn már mozgott is...de még is bennem van a félsz hogy minden rendeben legyen,dobogjon még a szíve mikor megyünk a genetikaira,eddig eszembe sem jutott ez,csak olvastam itt egy rém történetet hogy minden tünet nélkül ment el a baba és csak a 12hetesen közölté hogy már nem él! Ez kicsit beparáztatott! :((((


2011. nov. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Kizárt, hogy őt érezd!

A másik kérdésre: nyugi!

2011. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkabb azt erzed, hogy a mehed mar kezd novogetni, erzekenyebb is, a hely is valamivel kevesebb mar bent, mint eddig volt, a mehtarto szalagok gyengulnek, ezert nyilal a hasad.
2011. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En éreztem 11hetesen a mocorgást,bár nekem ö a második baba.a másik kérdésedre pedig nyugi ha baj van észreveszed de az első babaváróknál természetes reakcio,én is az őrületbe kergwettem a családom ezzel a tmával,doplert is akartam beszerezni h mindig nyugodt legyek ver e a szív.29 hetes babaváro,és 2 éves gyerkőc anyukája.
2011. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi minden rendben lesz. En 15 hetesen ereztem eloszor hogy mozog. amikor elore hajoltam rugot egyet, jelezve nekem hogy anya ez nem jo. Nagyon edes volt.
2011. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én is első babámat várom. Ma vagyok 14+1hetes de még nem érzem a babát. Azt mondják még nem is fogom, csak majd 18-20 hetesen, ha minden igaz. Már nagyon várom én is de még várni kell. A második dologra csak azt tudom írni, hogy én is hasonló helyzetben voltam. 10 hetesen voltam uh-n ahol minden rendben volt és nagyon féltem mert 13+3 hetesen mentem vissza legközelebb. Én is paráztam hogy vajon még ott van? És ott volt. Fantasztikus élmény volt újra látni. Én is csak azt tudom ajánlani hogy nyugi. Ott lesz még. Nem szabad sok rém sztorit olvasni.
2011. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ és a megnyugtató sorokat!

Talán így könnyebb hogy "kibeszéltem magamból"..talán már annyira nem is kattogom ezen,hisz akkor nem növögetne a pocim ha baj lenne!

Ne értsétek félre..én nem arra gondoltam hogy esetleg rugdos a baba vagy stb..pontosan arra amit az egyik válaszoló nagyon jól megfogalmazott,nő a méhem,kevesebb a hely..stb. és azt érezhetem! Én is ilyesmire gondoltam,hogy azért lehetnek kellemetlenek ezek a mozdulatok,mert már teljesen más a helyzet bent mint korábban!

Még egyszer köszönöm és mindenkinek boldog baba várást!

2011. nov. 7. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

A babát ilyenkor még tuti nem érezheted.

A másik kérdésre: ne parázz feleslegesen, mert semmi értelme. Nekem is elhalt az első terhességem, semmit nem éreztem, hideg zuhanyként ért a dolog az UH-n, hogy közölték, hogy nincs szívműködés. De ez ellen semmit nem tehetsz, maximum annyit, hogy nem idegeskedsz, mert az viszont ártalmas lehet, és fogadd el, hogy vannak dolgok amiket nem tudunk befolyásolni. Egyébként ha a 9. héten minden ok volt az UH-n, akkor kicsi a valószínűsége, hogy ebben a korban minden tünet nélkül hal el a terhesség. Ez általában a 9. hét körül, vagy az előtt szokott bekövetkezni.

2011. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!