Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek olyan 3...

Mi a véleményetek olyan 3 hónapos terhes kismamáról aki bulizni jár?

Figyelt kérdés
A szórakozó hely néhol füstös.
2011. nov. 7. 13:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Azt hogy véletlenűl lett biztos terhes és igazából nem is akarta a gyereket......
2011. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Ha jol erzi magat, nem alkoholizal, nem dohanyzik (es azt irtad, hogy a hely NEHOL fustos, tehat nem az egesz es nem durvan), valamint nyilvan nem ugralja ki magabol a gyereket, akkor bulizzon nyugodtan, most meg konnyen el tud menni.

Gyerek utan is lehet jarni, de mar nagyobb szerveszkedest igenyel es ha minden le is van szervezve, akkor sem biztos, hogy az esze nem fog egesz este a gyerek korul forogni.

2011. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Jól teszi, ha ő maga nem dohányzik, a néhol füstös helyen a füstmentes területen tartózkodik és max. 1-1 pohárral iszik (persze 1x1). Attól, mert valaki terhes, nem kell bezárkóznia. Most még elmehet és el is tud menni, a hasa sem gátolja, később viszont sokkal nehézkesebb.
2011. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Jól teszi. Addig járjon el, amíg teheti.
2011. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

sziasztok!

Lehet, h engem raktok fordítva össze, de én azt egyáltalán nem tartom jó ötletnek!

Persze nem kell bezárkózni ez tény, de vannak a kikapcsolódásnak más fajtái is: pl. mozi, színház, kávézó, séta stb. stb.

Egy bulizós szórakozóhelyen füst van, hangos zene, nekem már történt, h kiégették a ruhámat, lökdösődés, ugrálás, rosszabb esetben dulakodás! Ez minden csak nem kismamának való hely! Ha ennyire bulizni akar, szervezzen házibulit! Oda azt hív meg akit akar, ott is lehet zene, tánc stb. én a dohányzást bent a lakásba nem engedném! Ennyi! Kaja, pia, zene, a feeling megvan úgy is, csak a rizikó sokall kevesebb!

Szóval privát vélemény: veszélyezteti a magzata egészségét, én hatalmas felelőtlenségben tartom!

2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Oh, jeh.

Lepontoztak bennunket. :)

A vegen meg kiderul, hogy a szorakozo helyekre mar raktak ilyen tablakat is: [link]

En komolyan nem tudtam, hogy terhesen nem szabad szorakozni jarni. :O

2011. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó!

Te mit csinálnál, ha éppen valaki a hasadhoz dörgölné véletlenül az égő cigarettáját? Vagy netán a melletted táncoló részeg jól hasba vágna? Esetleg ha fellöknének vagy ha rád esne valaki? Ezek egyáltalán nem ritka szituációk egy szórakozóhelyen? Amúgy kíváncsi lennék hány éves vagy? 18?

2011. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

"hasadhoz dörgölné az égő cigarettáját"-ez neked fájna,de a magzatnak semmiképpen...Szerintem sem elítélendő,ha nem füstös helyen van,és nem iszik,cigizik mellette...

A másik része meg,hogyha bírja...én 3 hónapos terhesen napi 20 órát tudtam volna aludni,a maradék 4-ben meg hányni....:)Ja,de bocs,buliztam is,akkor volt az esküvőm,és nem keveset táncoltam...

2011. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

28 eves vagyok, ket gyermeket szultem, nem vagyok felelotlen, raadasul talpraesett es ertelmes is.

Ha ennyire kivancsi vagy kedves egyik valaszolo. Lehet ebben ketelkedni, irj privatot, ha gondolod, megadom az elerhetosegemet es felhivhatsz, megkereshetsz, bebizonyitom Neked. :)


A kerdezo azt irta, hogy NEHOL fustos, ebbol kovetkezik, hogy a szorakozohelynek a nagy resze NEM DOHANYZO, mert akkor azt irta volna, hogy fustos, vagy azt, hogy zomeben fustos.

Tehat:

- nem kotelezo a fustos reszeken lenni, nem kell dohanyzo emberek kozott lenni, igy nem fogjak a hasadhoz nyomni a cigit

- egyebkent sem kell ruha nelkul menni, igy nem a borod egne, hanem max a ruhadon lenne egy folt

- nem kell bemenni a legzsufoltabb helyre

- nem minden szorakozohelyen pogoznak, system of a down koncertre szerintem se menjen kismama

- rengeteg szorakozohelyen voltam mar kulfoldon es belfoldon egyarant, engem meg sohasem teritett maga ala a tomeg. Lehet, hogy te rossz helyre, rossz emberek koze jartal szorakozni. Ez pusztan feltetelezes, de ha szerinted ez altalanos, akkor mi ketten ket kulonbozo bulikepet ismerunk.


Mellesleg:

- az altalad leirt szituaciok siman elofordulhatnak egy karacsonyi vasaron is. Ott is van tomeg, ott is dohanyoznak, sot, forralt boroznak is az emberek, ott is letapossak a cipot a labadrol es meg is loknek minden tovabbi nelkul. Megis nagy csaladi programnak szamit, ami nem elitelendo.


En jartam kismamakent is szorakozohelyen, vagy epp szabadteri koncerten fiatalok koze, soha, semmilyen baleset nem ert azok kozul, amit felsoroltatok, de egyeb sem.

Viszont toltak bele a pocakomban Coraban a kosarat, szoritottak ra a buszon a kapaszkodoba, akart mar elutni auto fenyes nappal nyilvanos parkoloban zebran ugy, hogy kismama is voltam es babakocsit is toltam.


Tehat: sajnalom, ha felbosszantottalak benneteket, de en sokkal tobb veszelyes szituacioban voltam kismamakent teljesen publikus es nem szorakozo helyeken, mint azokon...

2011. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
Én voltam bulizni pocakkal 2x-er első és utolsó trimeszter elején, megittam 2-3sört, amitől nem rugtam be. Párom és haverok is mondták, hogy menjek nyugodtan, de vigyázzak magunkra. Haverokkal voltam (keresztapával). engem az lepett meg, hogy ott volt már a pocak, látszott rendesen és rám mozdultak, aztán a srác sérült még be O.o
2011. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!