Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdett fájni a fogam, de...

Elkezdett fájni a fogam, de az orvosom csak 18. án tud fogadni. Milyen fájdalomcsillapítót szedhetek 25 hetes pocakosan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a Panadolt ajánlotta az orvosom és egy gyógyszerész ismerősöm,mert állitólag az nem jut át a placentán.
2009. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Algopyrin vagy Panalgorin feltéve,ha nincs érzékenységed! Terhesen és kismamaként én csak ezt szedhettem!
2009. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg keress másik dokit, mert 10 nap még hosszú idő,arra,hogy szenvedj..
2009. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Tudod milyen messze van 18-a fogfájással???Keress vki mást addig,mert nem jó a sok fájdalomcsillapító a babónak.Amúgy nekem is a Panadolt mondta a fogorvosom,de nem szabad napokon kerasztül szedni.Tényleg próbálj másik fogdokihoz menni,aki tud most fogadni.
2009. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!