Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok szüléssel, várandóságga...

Tudtok szüléssel, várandósággal kapcsolatos idézeteket?

Figyelt kérdés

Az én kedvencem :

Én már azóta szeretlek mikor még nem voltál más csak puszta gondolat, és a csillagok lüktették az égre képzelt mosolyodat. Aztán megdobbant a szíved, szívem alatt, és én azóta a lelkemhez simítva hordalak!


2011. nov. 8. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez:

Nem az a leghatalmasabb, aki ország-világ ura. Nem az a leghatalmasabb, aki szelek, tengerek fölött uralkodik. Nem az a leghatalmasabb, akinek a legtöbb öldöklő fegyvere van, az sem, akinek legnagyobb a kincse,gazdagsága, hanem az a leghatalmasabb, aki embert szül a világra."

(Szakály Dezső)

2011. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Megtanultam, hogy ahányszor csak egy újszülött apró ökle először szorítja meg édesapja ujját, örök fogságra ítéli azt.”
2011. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézzék csak meg jól a terhes nőt: azt gondolnánk, átmegy az utcán, vagy dolgozik, vagy éppenséggel szól önökhöz. Tévedés. A gyerekére gondol. Nem fogja bevallani, de kilenc hónap alatt nincs perc, hogy ne gondolna a gyerekére. Jó, figyel arra, amit mondanak neki, csak nemigen hallja. Bólogat, de igazából fütyül az egészre. Maga elé képzeli. Öt milliméter: egy szem búza. Egy centi: kagylócska. Öt centi: az asztalon a radírgumi. Húszcentisen, négy és fél hónaposan: a kitárt tenyere. Semmi. Semmi se látszik, mégis csak gyakran téved a keze a hasára. Dehogy, nem is a hasát érinti, hanem őt.
2011. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a #3-as a kedvencem.
2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azért mer szerettek jöttem a világra.

S lettem fény, csillag, szülők boldogsága.

Szeressetek engem igaz szeretettel!

Kincsetek vagyok, pici kincs, de Ember!"

2011. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!