Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten szültétek meg...

Hányadik héten szültétek meg a második gyerkőcötöket? és mennyivel volt rövidebb ez a szülésetek?

Figyelt kérdés
befolyásolta-e valamilyen front akkor ezt?
2011. nov. 11. 09:51
 1/10 Adrika ***** válasza:

Nekem az első 3,5 óra burokrepesztést követően.

Második 2,5 óra szintén burokrepesztés után.

Ez attól is függ,milyen gyorsan tágulsz.

2011. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. 40+6-on indított szülés

2. 40+0-on indított szüés


burokrepesztés, oxitocin, hosszúvajúdás, rövid kitolás, nagy baba, repedés belül, sokáig tartó vérzés, varrás,


mind a kettő így zajlott, 9 év különbséggel

2011. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első 2 és fél óra, a második 5 év múlva 20 perc (bár a burok jóval előtte repedt meg magától, de fájás nem társult hozzá) oxitocin beadása után lett 20 perc, a harmadik 11 év után 3 és fél óra.
2011. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első baba: 41. héten, spontán, 14 óra kemény vajúdás, másfél óra csak a kitolási szak, de gátmetszés és repedés nélkül, 3,8kg-al, 55cm-rel született.

Második babó: 40. héten, az első fájástól számított 2 és fél óra múlva a kezemben volt, a kitolási szak is csak pár perc volt, szintén nem volt semmi sérülésem, 4kg-al, 58cm-rel született. 7.20-kor bújt ki, délben átöltözve, megfürödve ültem az ebédlőasztalnál és kajáltam, mellettem a mózesben aludt a fiam. :-)

2011. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy a két szülés között majdnem napra pontosan 2 év telt el, egyiknél sem volt semmiféle front. Sőt, mindkettő végig nyugisan csücsült pocakban, amikor körülöttem potyogtak a babák a hidegfront, eső, viharok miatt. Az enyémek megvárták, míg nyugiban kisüt a nap. :-)
2011. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. baba 40. hét indított szülés, 2 nap vajúdás, oxitocin, burokrepesztés, 2 óránként tágítás

január eleje


2. baba 37+3 nap, rutinvizsgálat megállapította, hogy bő 3 ujjnyira ki vagyok tágulva. Este vissza kellett mennünk, sétáltam sokat. Burkot repesztettek 4 ujjnyinál, 1,5 óra alatt meglett. Még infúziót sem tudtak bekötni, alig tudták a lábamra húzni azt a fehér csizmát is.

2011. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindket baba 39. heten jott, az elsovel 3 orat vajudtam, a masodikkal 2 orat.
2011. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

első napra pontosan spontán szüléssel 8 óra,

második 4 napot ráhúzott indított volt 1 óra alatt született

2011. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. 39+3, fájások, burokrep, oxitocin, gátmetszés, 7 óra.

2. 40+6, fájások, burokrep, gátvédelem, 4 óra.


Mindkettőnél azokon a napokon rengeteg baba született. Lehet hogy front volt, így konkrétan nem emlékszem.

2011. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! 35+3 vagyok és tartottam tőle hogy beindul most a hidegfrontra! 2. baba és kb 37-38 hetesnek felel meg méretek alapján
2011. nov. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!