Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Faros babás anyukák, hogyan...

Faros babás anyukák, hogyan indult és zajlott le a szülésetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt faros szülésem, de 2 közeli ismerősöm szülte így a babáját nemrég, az egyik programozott császár volt, adott időben műtötték, nem indult be a szülés, a másiknak elfolyt a magzatvize, fájásai nem voltak és rögtön műtötték.
2010. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szobatársamnak volt. Elfolyt a magzatvíz, és rögtön császározták. Má előtte is kórházban volt.
2010. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia. Én farosan szültem a lányomat 17 hónappal ezelőtt.Mivel harmadik baba,és nagyon féltem acsászártól na meg nem is volt nagy a súlya 2700G ezért az orvos bíztatott,hogy sikerülni fog.Egy kikötése volt,ha érzek valamilyen szülési tünetet azonnal kórház.Hajnalban kezdődtek a fájások indultunk akórházba.Délután 4-ig jól elvoltam ekkor elfolyt a magzatvizem és 17-35-re meglett alányunk. Az alényeg hogy vissza kell tartani a babát hogy "tömörödjön"és azután az orvos benyúl és egy nyomásra meg is van.Remélem tudtam segíteni!
2010. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinten nem az en tortenetem, de azert leirom.

Anyukam szulte meg a batyamat farosan (2. baba volt).

Fajasokkal indult, a viz csak kesobb folyt el. Azt mondta, hogy a kitolas elejen vissza kellett tartania, ez volt igazan nehez, majd egy ido utan nagy es eros fajasnal kellett nyomnia. Szinten egy tolassal kint volt.

Gatmetszes termeszetesen volt, de azt mondja, hogy nem elte meg durvabbnak ezt a szulest, mint a tobbit (harom volt ezen kivul). Jah, es picivel tobb, mint 4 kg-mal szuletett a batyam.

2010. márc. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én babám faros is volt, lábtartásos is, aztán meg harántfekvésű is, szóval mindenhogy feküdt, csak jól nem :)

Éjjel elment a vizem, később jöttek a fájások, reggelig hagytak vajúdni, utána császároztak. Másfél héttel jött hamarabb a vártnál.

2010. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!