Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamik...

Decemberre kiírt kismamik hogy vagytok? Hanyadikára vagytok kiírva?

Figyelt kérdés

Első baba? Kisfiú vagy kislány? Hogy bírjátok? Van már valami jel hogy készülődne?Minden készen áll a fogadására? Hányéves vagy?Mi lesz a neve?

Én dec. 15-re vagyok kiírva, és kislány lesz,Fanninak fogják hívni. Már van egy kislányunk, aki 2 éves, így az egész ruhatárat megkapja, és van bőven belőle. Én pedig 22 vagyok.

Bocsi a sok kérdésért :)


2011. nov. 16. 18:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én dec. 23-ra vagyok kiírva és kisfiú lesz, Fecónak fogják hívni. (mint az apukáját) 3. baba a 2 fiúhoz jön 1 harmadik

de ha kislány lett volna mi is a Fanni nevet választottuk:))

amúgy már nehezen bírom hétfőn voltam 35 hetes és már vannak jóslók és nagyon nagy a hasam:)) már megvan minden

(30 éves vagyok)

2011. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Dec. 22-re vagyok kiírva. Második fiúcska. Levente lesz a neve. A szobája kész, már csak a lepedőt kell felhúzni az ágyra. Venni nem sok mindent kellett, a nagyobbról sok mindent megörökölt. Elég jól viselem, az elsővel sokat keményedtem, most szerencsére ilyen gondom nincs. Már alig várom, hogy jöhessünk haza a kórházból. Amúgy 27 éves lettem pont ma.
2011. nov. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Dec 18-ra vagyok kiírva.Fiú lesz Hunornak fogják hívni.4.gyerek 37éves vagyok.minden megvan már már csak ő hiányzik egyre nehezebb.De jó lenne ha elébb jönne.33 hetesen volt a becsült súly 2670g nektek mekkora??
2011. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

December 2-ára várjuk :) Első baba, fiú a neve Roland lesz :) Már elég nehezen bírom, pár napja megkérdezték ikreket várok-e, mert állítólag akkora a hasam :D Jóslóim nincsenek, az egész terhesség alatt még keményedésem sem volt. A fogadására már minden készen áll. Lassacskán a kórházi pakkot is összepakoltam, a héten felhúzom az ágyneműjét is.

23 éves 37+4 hkm

2011. nov. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kerria ***** válasza:

szia, december 6.-ára írtak ki, kislány (ha azóta kukacos nem lett :) )és Tündének hívjuk majd. Ő lesz az első gyermekünk.

Hát kissé nehezen bírom, nagyon hiányzik az alvás, éjjelente max. másfél óránként kelnem kell pisilni, így hulla fáradt, és ingerült vagyok.

Befordult már, és rögzült a koponya, ezenkívül nem tudok más jelről, hogy készülődne...

Itthon minden megvan, így a babaszobából már csak ő hiányzik :)

Én 31 éves vagyok...és a Szent Imrében szülök Bp-en. Remélem simán, nem szeretnék császármetszést.

2011. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én annyit offolnék,hogy az első hogy lehetett 35 hetes hétfőn. Én is dec. 23-ra vagyok kiírva, de még csak 34+5 napos vagyok!

Bocsi, csak tényleg érdekel!

2011. nov. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem 2011 06 07-én uh-on 12 hét és 4 napost írtak 2011 07 19 én az uh-on 18hét 2 napost írtak, 2011 08 12-én meg 22 hetest mondtak az utolsó menszim első napja 03 16-án volt
2011. nov. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nekünk nem mértek súlyt, így nem tudom kb mennyi lehet a súlya, pedig kíváncsi lennék. Ahogy látom jobban inkább most kisfiúk fognak születni decemberben, és csak kevés lány.

Nekem az első császár volt, így sokan mondták hogy valószinüleg a második is az lesz, pedig kíváncsi lennék milyen a természetes szülés.

2011. nov. 18. 20:34
 9/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok 4-es vagyok :)

Véletlenül rábukkantam a kérdésre és érdeklődnék végül ki mikor szült és mekkorák voltak a babák,milyen volt a szülés.

Fiam december 4-én született,végül császárral téraránytalanság miatt.4 kg és 54 cm volt.

2012. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia! Kettes vagyok. November 29-én elunta magát benn a fiam. Másfél óra alatt kibújt. 2900g 49 cm-rel.
2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!