Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez? Mi lesz így?...

Mitől van ez? Mi lesz így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, (terhességi teszt pozitív lett, fáj a hasam, fejem, mellem, fáradékony vagyok), voltam nőgyógyásznál kedden, ő nem talált semmit, elküldött vérvételre ott ma voltam, majd hétfőn kiderűl hogy mégis mi van.

De tegnap megjött nekem.

Terhesség alatt ez nem normális én úgy tudom, el is mennék orvoshoz is így csak egyedül nem mehetek.


Félek nagyon hogy ebből vetélés lesz és én azt nem akarom.


2011. nov. 17. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudsz nagyon mit tenni, csak várni. A vérvétel biztos kimutatja, ha terhes vagy. Attól, hogy menstruálsz, még lehetsz terhes! De sajnos lehet vetélés is, ezt nem tudod irányítani.

Miért nem mehetsz el egyedül orvoshoz? Kiskorú vagy?

2011. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kiskorú vagyok még, decemberbe leszek csak 18, kedden egyedül voltam, de az orvos lehet hogy tényleg rossz néven vette...


de az is érdekes hogy megyek nőgyógyászhoz és utána következő nap meg megjön nekem... most ez véletlen vagy valamit elrontott az orvos mert nagyon fájt ahogy vizsgált meg durva volt...

2011. nov. 17. 11:36
 3/7 A kérdező kommentje:

mondjuk azt olvastam hogy tényleg lehet terhesség közben is de az nem olyan amilyen szokott lenni menstruáció, hanem másabb, kevesebb meg hogy barnás...

de nekem rendesen van meg ahogy szokott...


amugy 13 napot késett

2011. nov. 17. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha durva volt a doki, és fájt a vizsgálat, akkor elképzelhető, hogy attól vérzel. :(

Ha tudsz, menj vissza másik dokihoz, mert a tiéd egy idióta.

Ha 13 napot késett, akkor most kb 5 hetes terhes lehetsz. Ezt még nem biztos, hogy látta, ha csak hasi uh volt, de a petezsákot, vagy terhességre utaló jelet már látnia kellett volna. A vérzés nem biztos, hogy bajt jelent, de nem is normális. Szüleid tudják? Mert akkor anyukáddal menj el normális dokihoz, hátha kapsz gyógyszert.

2011. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

anyu tud róla, mondtam is neki hogy szeretnék ezzel orvoshoz menni de ő azt mondja hogy ehez mennénk vissza akinél voltam, de én ehez nem akarok többet menni, amugy most voltam először nőgyógyásznál.

Hétfőn megyünk anyuval hozzá, mert ma voltunk vérvételen és az eredményekért megyünk, remélem akkor nem fog újra megvizsgálni,majd másikhoz szeretnék menni.


A vizsgálat abból állt hogy jól felnyúlt, meg tapogatott, utána volt egy rákszűrés, utána hüvelyi ultrahang, de azt mondta hogy terhességre utaló jelet még nem talált...


hátha nem talált akkor miért van ez az egész nekem meg a teszt is alapból miért lett pozitív?..

(3-szor is teszteltünk) és még ma is teszteltem volna még csak anyu mondja hogy ne majd kiderűl, meg hogy ha megvan akkor nem kéne...

2011. nov. 17. 12:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Vetélést hogyan lehetne megelőzni?
2011. nov. 17. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Terhes vitaminnal, pihenéssel. A terhes vitamint akkor is lehet szedni, ha valaki nem terhes, csak fel akarja a szervezetés készíteni a magzat befogadására. Nem ártasz azzal, ha esetleg elkezded.

De én mindenféleképpen elmennék egy másik orvoshoz!

2011. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!