Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lenne érdemes "ellőnöm"...

Mikor lenne érdemes "ellőnöm" egy tesztet?

Figyelt kérdés

Ez a negyedik hónap, hogy nem védekezünk a férjemmel. Eddig óramű pontosságú volt a menzeszem, szóval alkalmam sem volt "ellőni" egy terhességi tesztet sem.


Azonban most az eddig hiper-pontos menzeszem már 3. napja késik. Egyenlőre nem merem beleélni magam a dologba.


Mikor teszteljek, hogy (már amennyire lehetséges) biztos eredményt kapjak?


Válaszaitokat előre is köszönöm.


24/N


2011. nov. 19. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

PA,

Ha 3 napja késik, bármikor tesztelhetsz! Akár ma délután is :)

Nagyon drukkolok:)

Majd írj mit teszteltél:)

2011. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2011. nov. 19. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Bármikor. Hajrá! :o)
2011. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Drukkolunk, hogy pozítív legyen! :)
2011. nov. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok én is.
2011. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is drukk...
2011. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 zsebpiszok26 válasza:
100%
Sziasztok!Nekem egy hete késik a menseszem... És fél ével ezelött szültem.. Csak meghalt a kislányom...:(
2011. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Nagyon sajnállak, a legszörnyűbb dolog ami emberrel történhet. Megkérdezhetem, hogy miért volt a tragédia? persze nem muszáj válaszolni, tiszteletben tartom. És most hogy késik, csináltál már tesztet?
2011. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is drukkolok!

Mindketten tesztelhettek már. :)

2011. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves tegnapi 7.09-es 7-es válaszadó.

Ne csüggedj. Én is idén április elsején vesztettem el a 22 hetes kislányomat. Engem is avval vigasztalni próbáltak, hogy talán jobb neki így, mert biztos volt valami baja.

Letelt a 6 hónap és újra próbálkoztunk. Hidd el van remény!!! Nem akarom elkiabálni, most megyek el újra dokihoz és reménykedünk, hogy mindent rendben talál. Drukkolok nektek is, hogy össszejöjjön. Nekem most két hete jelentették be, hogy lejár a szerződésem, így nem lesz munkám, nem mintha babával újra utazgatni szeretnék napi 6 órát a munkahely miatt, de nekünk sikerült, és csak a baba a lényeg.

Szivesen beszélgetnék veled privátba, ha karod. Nekem is ezen az oldalon sikerült barátokat találnom akik lelket öntöttek belém, mert én is a padlón voltam. A szihológus meg nem ért semmit, mint az itt fűződő barátságok.

Mégegyszer ne csüggedj!!! Drukkolok mindenkinek, hogy egészséges babája legyen és problémamentes terhessége!!!

2011. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!