Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kávé mit árt a babának?

A kávé mit árt a babának?

Figyelt kérdés
25 hetes pocakos vagyok soha életemben nem ittam kávét de tegnap vettünk egy senseos kávéfőzőt és nagoyn nagyon finom kávét lehet vele csinálni, amire persze én is rákaptam, nem kellett volna de olyan finom.
2009. máj. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
nem bíztatlak de én a 9 hónap alatt mindennap ittam 1 kávét reggel és nem volt gond
2009. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem veszel koffeinmentes vagy csökkentett koffeintartalmú kávét?Azt nyugodtan ihatod,én is arra tértem át amikor terhes lettem!
2009. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Én is ittam napi 1-2 hosszú kávét tejjel, vagy capuccinót. Most szoptatok és ugyanúgy iszok.
2009. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan ihatod. Én főzött és porkávét is ittam terhesen, és most szoptatás alatt is, persze mértékkel. Semmi gond nincs, alszik a babám rendesen. Szerintem terhesség alatt sem baj, ha néha iszol, van, amikor kifejezetten javasolnak napi egy kávét, barátnőmnél is így volt, ő sem kávézott előtte soha.
2009. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagoan szépen köszönöm a válaszokat nem tudom hgoy miért pontoztak le benneteket
2009. máj. 12. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!