Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni terhesseg...

Mit lehet tenni terhesseg aladt, a zsiros borrel es hajjal?

Figyelt kérdés
mar ugy nezek ki mint egy 14 eves tini, mit gondoltok errol?
2011. nov. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hormonok. Kb semmit
2011. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a rendszeres tisztálkodáson kívül, De ez nyilvánvaló. Első voltam újra.
2011. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hormonok a felelősek. Viszont nézd inkább a Babavárás szép pillanatait!

Egyébként nekem akkor jelennek meg pattanások, mikor a mensimnek lenne az ideje. Régebben a pattanásos bőröm miatt jártam bőrgyógyászhoz, ő ajánlotta a Bioderma Sébium termékcsaládot, meg voltak más receptre kapható kencéim is. Aztán mikor fogamzásgátlót kezdtem szedni, elég lett a Bioderma. Én a Sébium H2o arclemosót használom már vagy négy éve (más lemosható stb. fajtához nincs türelmem). Esténként lefekvés előtt áttörlöm vele az arcom és a nyakam, és nem rosszabb, mint mikor tabit szedtem, mensi körül akkor is kijöttek.

A hajammal nem tudok mit tenni én sem. Heti 2 mosás, és hátrafésülve, lófarokba kötve hordom.

Egyébként meg engem nem érdekel és zavar, mert a párom épp tegnap este mondta sokadszorra, hogy gyönyörű vagyok és kívánatos, és jól is érzem magam a bőrömben. 53 kg-ról indultam, most vagyok 56 kg, és csak hasra hízok és cicire :D

(Nekem meg epilálni sincs már türelmem és nem merek, de engem meg már az zavar, így bejelentkezek kozmetikushoz gyantáztatni.)

Boldog Babavárást!

24h kismama

2011. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!