Mi lehet ez a hang?

Figyelt kérdés
Néha olyan furcsa cuppanó-pattanó hangot hallok a hasamból. -nem is tudom mihez hasonlítsam. Kb. 2 hete hallom. Úgy vettem észre akkor mikor nagyon rugdal a drágám. Mi lehet ez a hang? Jövőhéten megyek dokihoz, rá fogok kérdezni, lehet hülyének néz majd. 32hkm
2011. nov. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
szerintem a baba hangjai,amint a cumizás(szopizás) mozdulatsorát próbálja épp elsajátítani.
2011. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A baba hangjai biztos nem.
2011. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van hasonló de azt hiszem, hogy nem hallom hanem inkább csak érzem ilyen kattanást vagy pattanást mintha a bordacsontomba rúgna a baba. Nem tudom mi lehet de szerintem normális. Úgy rémlik, hogy az elsővel is voltak ilyen furcsaságok. :)
2011. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Ebbe megint ne fussunk bele!


[link]

2011. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pattanó hang lehet a kis ízülete.Nálam is volt ilyen hang. Ha itt rákeresel, többen is kérdezték-válaszoltak.
2011. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik normálisan válaszoltak, annak köszönöm a válaszokat! Utolsó előttti! Nem tudom mi ez a link, hogy jön ez ide?! Attól mert veled ez nem fordult elő, nem jelenti azt, hogy kitaláltam. Szoktam hallani ezt a hangot, kb. olyan hang, mint amikor kipukkasztunk egy légbuborékot! Határozottan hallom, mint érzem. De rákerestem itt a kérdések közt, és látom más is tapasztalt már hasonlót. Tényleg furi.
2011. nov. 28. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan, mint amikor megropogtatod az ujjaidat, csak tompább? Mert akkor az a baba csontja. Mármint az izületei ropognak. Nekem is volt ilyen és már megszületett a babám, sokszor ropog neki most is. Állítólag ezt örökölni lehet.
2011. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, hogy lehetne jellemezni ezt a hangot. Talán ahogy az előzőekben írtam. Lehet, hogy az izületei, de olyan furi, hogy hallani lehet a pocakból. Mindenesetre az megnyugtat, hogy más is tapasztalt már hasonlót és hogy ez úgymond "normális".
2011. nov. 28. 10:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Hú, nekem is ez volt most pár másodperce és nagyon megijedtem. Örülök hogy legalább más is hallott már ilyet 🙈
2021. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!