Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés volt amikor...

Milyen érzés volt amikor kiderült, hogy a második babád is ugynolyan nemű, mint az első? Könnyen el bírtad fogadni?

Figyelt kérdés
Tudom az egészség....., de biztosan volt olyan aki ellenkező nemű babát szeretett volna másodikra!
2011. nov. 28. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
én örülök, hogy a második is fiú, elsőre is fiút szerettünk volna, és most is első pillanattól fiút éreztem, meg sem fordult a fejemben, hogy nem az lesz
2011. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mind a 2 fiú, nagyon örültem neki,titkon nagyon szerettük volna ha ő is fiú.

39 hkm

2011. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem eltörött a mécses.. jól kibőgtem magam de ma már szégyellem magam ezért. Ráadásul 32.heti ultrahangon a doki közölte, hogy ő nem látja egyértelműen fiúnak szóval megint elkezdtem reménykedni, de aztán hamar megnyugtattam magam, nem akartam hogy csalódott legyek.És abban a percben mikor rátették a hasamra tudtam hogy csakis ő lehetett az én kisbabám és egyetlen kislány nem érne nekem ennyit mint ő és a bátyója.
2011. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia,én mindig is lány párti anyuka voltam,minden babámat lánynak vártam az utolsó pillanatig,hiába mondták az uh-án többször is hogy fiú én akkor reménykedtem.4 lányt szerettem volna,hát az első baba kapásból fiú lett,nem baj mondtam becsúszott egy fiú a lányok közé majd a következő.A második baba végre lány lett!Jött a harmadik baba aki persze megint fiú lett,nem baj mondtam van idő még lányokat szülni még csak 29 vagyok és a 4 lány mellé elfér a 2 fiú.Aztán sajnos kiesett pár év és nem mertem vállalkozni még egy babára.Aztán 38 évesen döbbentem rá hogy már lassan késő lesz és ha szeretném hogy teljesüljön legalább félig az álmom akkor bele kell vágnom a babaprojektbe.Nagyon hamar össze is jött de a 17. héten kiderült hogy ő is fiú,egy világ dőlt össze bennem én ezer százalékra vettem hogy lány lesz.Két napig csak sírtam és borzasztóan rosszul éreztem magam.Imádom a fiaimat és a pocaklakót is nagyon várom már,viszont nagyon nehezen dolgozom föl azt hogy kénytelen vagyok föladni az álmaimat mert már soha nem lesz meg a 4 lány amit szerettem volna.Még mindig elérzékenyülök ha kislányokat látok az utcán vagy kis szoknyákat a boltokban és még mindig sokkal szebb egy rózsaszinű kád vagy pléd mint a világoskék....


27hkm

2011. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En szemely szerint szamitottam ra, sot, biztos voltam benne, hogy a masodik babank is fiu lesz. Valahogy el sem tudtam kepzelni, hogy lany is lehet, azt sugta a megerzesem mar az elso terhesseg elott is, hogy fius anyuka leszek.

A ferjem bizott a lanyban, nem banta volna, hogyha lanyunk szuletik masodjara, de csalodottsagot sem lattam az arcan, amikor kiderult, hogy fiu.

Mar most keszitem fel ra, hogyha bevallaljuk a harmadik gyermeket, akkor valoszinuleg harom fiunk lesz.

Legalabbis en most is ugy erzem, hogy nekem csak fiaim lesznek.

Meglepodnek, ha mashogy alakulna, de nem hiszem, hogy bannam, csak megzavarodnek par napra. Szoval teged is meg tudlak erteni.

2011. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsőre lányt szerettünk volna,fiú lett. Akkor csalódtam. Most nem csalódtam,hogy ismét fiam lesz,vhol éreztem nekem ismét csakis fiam lehet.
2011. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőre én fiút akartam, de nagyon. Lány lett. Egy picit csalódtam, de tényleg csak pár perc volt.

Utána úgy belejöttem, hogy lányom van, hogy másodikra is azt akartam, és szerencsére az is lett :)

2011. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem két fiam van, a másodiknál mikor kiderült nagyon örültem, hogy ő is fiú lesz. Most rajta vagyunk a kistesó gyártáson, itt már kicsit lányban reménykedem. De ha fiú lesz,azt se bánom..
2011. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, remélem két hét múlva kiderül, hogy milyen nemű lesz a második babám:))

2011. nov. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!