Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a 12 hetes...

Hogyan zajlik a 12 hetes genetikai ultrahang? Éhgyomorral kell menni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Az uh miatt nem kell éhgyomorra menni. Nekem hasi uh-t csináltak, de van ahol hüvelyit csinálnak.

Kb 10 percig tartott, ilyenkor a nyaki redő mérése a legfontosabb.

2009. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kell éhgyomorral menned. csak simán elmész és alaposan átnézik a kicsit megmérik a hosszát fejét combját. megbecsülik a súlyát. megmérik a tarkóredőt. olyan lesz mint az előző UH-k csak alaposabb.
2009. máj. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell éhgyomorra menni, ehetsz előtte. Ha hüvelyi uh lesz, akkor üres hólyaggal menj, ha hasi, akkor inkább telivel, nekem azt mondta a doki, így jobban látszik a kép.
2009. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Majd a vizeletvizsgálatnál+ vércukornál kell éhgyomorra menni. Egyik uh-ra se kell "üres hasival" menni. Az előttem szóló nagyot jót írt.Nekem hüvelyi volt 12 hetesen , és üres hólyaggal mentem be. Utána hasi uh van már, ott érdemesebb picit teli hólyaggal.


38 hetes kismami

2009. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem először hüvelyi ultrahanggal nézték meg a kicsit, aztán hasival, tehát mindkettővel megnézték. A hüvelyi "jobb" volt, mert azon jobban látszik, nagyon aktív volt, ki is csordult a szememből pár könnycsepp, ahogy megláttam. Az egyik kezével az arcát simogatta, a másikkal meg kapálózott, a lábai meg folyamatosan jártak. Nagy élmény volt. A szonográfus nő is nagyon aranyos volt, nekem legalább 20 percig méregette, megmutatott rajta mindent. Kezét, lábát, agyát, gyomrát... Nagyon alapos volt...

Nem kell éhgyomorra menni.

2009. máj. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem hasi uh volt a 2-es Klinikán. A vérvizsgálatot a kerületi rendelőben csinálták és még akkor csak 9.hétben voltam.
2009. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. A nőgyógyász azt is felírta, hogy terhesdiagnosztikára is menjek. Ez mit jelent? Ez tartalmazza a vérvételt? Mert arra kellene gondolom éhgyomorral menni. Köszönöm.
2009. máj. 15. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!