Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán dr. Orosz Lászlón...

Nyíregyházán dr. Orosz Lászlónál mennyibe kerül a 12. hetes genetikai ultrahang vizsgálat?

Figyelt kérdés

2011. dec. 6. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz maszekalapon genetikai ultrahangot?

A korházban is ő csinálja vagy Dr Fábián, ő másik legjobb genetikus itt nyíregyházán!

Én is maszek alapon járok de a genetikát a korházban csináltattam!

2011. dec. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek!


A 12. hetit és a 18. hetit is ő csinálta TB alapon - és ottt is nagyon kedves volt, és alaposan elmagyarázott mindent, mit miért vizsgál.


A kombinált teszt viszont már pénzbe kerül nyh-án is, asszem 30 ezer :(

Én nem csináltattam meg.


Jó babavárást!

2011. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Úgy tudom, hogy ő az egyik legdrágább orvos nyh-án. Igaz a legjobb is. Konkrét árat nem tudok, de szerintem egy magánrendelős vizsgálat tuti 15 ezernél kezdődik nála.

2011. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is Orosz csinálta a 12 hetes genetikait sztk-s rendelésen, ingyen, igaz 3 órát vártunk rá, mert a magánbetegei a másik ajtón szivárogtak befelé, de inkább vártam, mint fizessek érte.


24 hkm

2011. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Én sem csináltattam kombinált tesztet, mert nekem szepteember 4-én kelett menni a 12 heti genetikára és még semmit nem tudtak mondani, hogy hol csinálják. Sem az uh-n , sem a vérvételen. Mert szept. 1-töl lett fizetős. Utána meg már szerintem nem valós eredményeket kaptunk volna, így megspóroltam 30 ezret, mert tényleg ennyi Dr Orosznál a magánrendelőben.

2011. dec. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hgy a kombinált tesztért fizetni kell, és nem tudom, hogy a kórházban mi a menete, és mennyibe kerül. Úgy tudom Orosznál a vért is leveszik, és jobb ultrahang gépe van, mint a kórházban, ezért szeretnék hozzá menni.
2011. dec. 9. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint első!

Csak az ultrahangot csinálja magánban! A vérvételt a korházban csinálják, ha bemutatod a befizetett csekket! Másnap leveszik a vért!A barátnőmnek összesen 30 ezerbe került!

2011. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, akkor ezek szerint rosszul tudtam.
2011. dec. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!