Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bábinszki Ágota valamint...

Bábinszki Ágota valamint Varsányi Hajnalka Doktornőkről információ?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne:)

Telkiben valamint Szent István kórházban dolgoznak.

Köszönöm:)


2011. dec. 14. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Varsányi Hajnalkánál szültem egy éve az Istvánban és nagyon rendes volt. Emberséges, vizsgálatoknál óvatos, "tapintatos", nem érzed megalázva magad és mindenek előtt tapasztalt! Nyugodt szívvel tudom őt ajánlani! A szobatársam pedig a másik doktornőnél szült (már másodszorra). Ő is nagyon meg volt vele elégedve.
2012. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!



Köszi szépen!

Először Bábinszki Ágota dr.nőhöz kaptam időpontot és annyira meg voltam elégedve,hogy Varsányi dr.nőhöz már nem is kértem.

2012. jan. 6. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Bábinszki doktornőnél szerettem volna szülni, nála is voltam a legelső vizsgálaton, de nem vállalt el, mert szabadságra ment a szülésem időpontjában. Nagyon emberséges, szimpatikus, szívesen szültem volna nála, első pillanattól egy hullámhosszon voltunk. Kicsit elkenődtem, de barátnőjét és kolléganőjét, Varsányi Hajnalkát ajánlotta, végül vele szültem, jobb orvost keresve se találhattam volna. Nem volt egyszerű szülésem, sehogy sem akart beindulni, sem burokleválasztással, sem ballonos tágítással, sem burokrepesztéssel, végtelenül emberségesen, kedvesen, empatikusan állt hozzám és a helyzethez, mindenre hagyott időt, GYÖNYÖRŰ szülésem volt! Végtelenül támogató, buzdító, előkelő helyet foglal el a szívemben! Szülés után többször is bejött hozzánk (ahol szültem, ott csak heti egyszer rendel), szülés utáni vizsgálatok alkalmával is mindig megcsodálta a kislányomat és sokat beszélgettünk az anyaságról, az érzéseimről. Elképesztően jó orvos és ember.
2012. jan. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!