Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lábikra görcsre mit ajánlotok?

Lábikra görcsre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Napi egy magnéziumot szedek. Szedjek többet vagy van rá valami más "csodaszer"? Mert éjjel arra keltem, mintha kardot szúrtak volna a lábamba. Szörnyű volt..

21 hetes kismami


2009. máj. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem ilyenkor a kalciumos pezsgőtabletta használt. Általában kálcium vagy magnézium hiány okozza a lábikra görcsöt.

2009. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

én doki által felirt magnézium+kalcium kapszulát szedtem.

nekem az vált be. 3*2 naponta

kérdezd meg az orvosodat

2009. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én detto. Éjjel azt hittem, elájulok. Álmomból riadtam fel, hogy úgy húzza a görcs a lábam, hogy csak na. Azóta is nagyon fáj, ha lépek.

Én napi 2 MagneB6-ot szedek, többet nem akarok.

De tudom, hogy szörnyű egy érzés...

2009. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én is így jártam:( szedem minden nap a béres magnéziumot az 250mg-os napi egy szemet így elég bevenni+minden nap béres kalcium 500mg-os.Mert magnézium vagy kalcium hiány okozza.Boldog babavárást.28hetes km.
2009. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gravida kismamavitamin tartalmaz kálciumot és magnéziumot az ilyen esetek megelőzésére.
2009. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!