Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-20. heti genetikai ultrahan...

18-20. heti genetikai ultrahangot hány dimenziós? Megtudtátok a baba nemét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Hacsak nem mész el külön olyan rendelőbe, akkor sima 2D-s.


Megtudtuk a nemét, csak épp rosszul. :D

20 hetesen is, 24 hetesen is, és 28 hetesen is lányt mondott az orvosom (havonta jártam hozzá, mindig megnézte a babát UH-on). 32 hetesen derült ki, hogy fiú. :)

2012. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

ekkor már nicns genetikai. az egyetlen genetikai az a 11-14-ik hét közötti nyaki redö és orrnyereg mérés van.


Amire temész az a belsö szerveket nézi, gyomor, vese, máj, szív, tüdö stb... Itt szürik ki a rendellenességeket. ez egy átfogó UH.

2012. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sima ultrahang és jól írtad mert genetikai ultrahangnak hívják, mert nem csak a belső szerveket nézik hanem a nyitott hátgerincet és a nyitott koponyát!!! Nekünk nem derült ki, se az első babánál, sem most, hogy fiú vagy lány!
2012. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 18. heti is genetikai, második körben AFP-vel szűri a kromoszóma rendellenességeket.


Nekünk 2D volt, mert nem magánban csináltuk, előtte ismerős orvos egy héttel azért 4D-ben is ránézett. De a 2D jobb erre egyébként, és nem meghatározásra is az a jobb. Nem szerintem, hanem a nőgyógyász szerint, aki a 4D-t csinálta.

2012. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, és kiderült a neme, igen. :) Sima 2D-ben. :)
2012. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is sima 2D-s UH volt, mondjuk sztk-ban voltunk, nincs fogadott dokink. És kislányt mondott. Aztán 3 hét múlva elmentünk 4D-re, ugyanoda, és pont ugyanaz a doki volt, akkor meg már kisfiút mondott. :D
2012. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a 17. héten voltam ezen az UH-on (Karácsony jött és azt mondták mehetek akkor is). Már alapos gyanúval mentem, mert 14 hetesen voltunk 4D-n és ott fiúnak mondták, de most nem mutatta magát egyértelműen. Annyit mondott a doktornő, hogy nem egyértelműen fiú.


Szombaton megyünk ismét 4D-re, kíváncsi leszek, de míg kb a 16. hétig lánynak éreztem, mára hozzászoktam a fiú gondolatához. :)


Te mikor mész?

2012. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

fiut mondott két szonográfus,de vizit után a doki is megnézte ő viszont nem látta teljesen azt mondta mintha fityegne valami.

2012. jan. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!