Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól h a székesfehérváron...

Attól h a székesfehérváron nővédelmibe járok terhesgondozásra, elmehetek egy uh-ra a kórház terhesambulanciájára?

Figyelt kérdés
Nem mutatta meg magát a lurkó és megörülök h tudjam fiú v lány.Ezért keresek egy helyet ahol megtudnák nézni nekem.
2012. jan. 4. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhesambulancián a 12 és 18 hetes kötelező ultrahangot csinálják, a 30 és 36 hetest pedig a rendelőintézetben. Úgy vettem észre, nem szívesen csinálnak a terhesambulancián ultrahangot az első kettő kivételével, legalábbis mikor én mentem, húzták az orrukat. Én a 18 hetest csináltattam ott,de én is a Nővédelmibe jártam. Mivel nem voltam még bent a rendszerükben, kérdezték, hogy miért ide jöttem, mondtam, hogy itt szeretném megcsináltatni. Az orvos kedves volt, akkor még Dr. Bata Barnabás csinálta, de az asszisztens nagyon bunkó volt, de végül megcsinálták.
2012. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.Hát én most első babámat várom és nem igazán értek hozzá, de a 18 hetesre mentem elvileg.De csak a fejecskéje méreteit írta a papíromra és h 17 hetes vagyok nem 18.S nem tudta megnézni sem a nemét.Ezért szeretnék elmenni h jól megnézzék a kincsem mert a családban volt már nyúlszáj pl.és amúgy is ha nagy uh akkor tisztességgel csinálják is meg.
2012. jan. 4. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mind a kettő gyerekemnél a terhesambulancián csináltattam a 18 hetes ultrahangot, szép nagy 81 cm-es LCD tévén látod a babát. Tegyél egy próbát!
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!