Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességkor ha az egyik...

Ikerterhességkor ha az egyik magzat elhal, akkor vele mi történik? Várnak vele, hogy felszívódik, vagy pedig megpróbálják valahogy kiszedni?

Figyelt kérdés
Kétpetéjű terhességről van szó, és a 8 hetes uh-n már nem volt szívhang. A doki még várt 2 hétig, új uh, és még 2 hetet kell várni. De mire?!
2012. jan. 9. 20:23
1 2 3
 21/22 Marietta1984 válasza:
100%

Szia!Most olvastam ezeket a régi üzeneteket.

Én átéltem a fent leírtakat. 29. héten halt meg az egyik babám és ennek ellenére tovább hordtam a terhességet.Majd megszülettek mind a ketten a 36. héten. Nem volt egyszerű de lett 1 egészséges gyermekem...

2016. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kérdező és a válaszolok, hogy vagytok azota? Az interneten 1 cikkben olvastam, hogym inden terhesség ikerterhességnek indul,de mire terhességet felfedezik,már csak 1 baba van apociban. Ikrek közül az egyik elhal ritka,de ha elhal és felszivodik a másik baba élni fog szülésig méhben
2022. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!