Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen szivároghat a...

14 hetesen szivároghat a magzatvíz? Vagy lehet vizes folyásom is? Még a nadrágom is olyan, nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen az állaga? vízszerű,vagy tojásfehérjés mint peteéréskor??
2009. máj. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A butyimon olyan krémes volt,a nadrágomon meg olyan vizs szerintem,nem tudom!
2009. máj. 26. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tavaly nyárn nekem is volt ilyen,én akkor 4,5-5 hós terhes lehettem. Semmi gond nem volt,terhességgel együtt jár + gondolom a nagy meleg is rásegít.
2009. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem is volt, rohantam a dokihoz, ott jól "megkínoztak" majd hazaküldtek....de ha aggaszt, inkább menj el a dokihoz, biztos ami tuti. :) Terhesen, odabent minden megváltozik, és van akinél előfordul folyás. Nekem tenyérnyi foltok voltak a bugyimon, a 7-dik hónapban. Mégis programozott császárral szültem, a kiírt időpont után 10 nappal, mert őkelme nem volt hajlandó kibújni :)
2009. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, nem lehet hogy csak izzadás? Ebben a melegben még a nacim is vizes lesz annyira izzadok. (itthon vagyok szerencsére)

Hívd föl a dokidat. Nem használtál most hüvelykúpot? Nekem utána volt ilyen. Én is beparáztam. De nincs gond.

Minden rendben lesz!

2009. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig van ilyen. Nem egyszer eláztam. Nekem is félig krémes, félig vizes. Állítólag nem gyulladás, nem is magzatvíz. A terhességi hormonális változásra fogták, hogy nálam ezt okozza. Nem mindenkinél, de jó pár nőnél igen, köztük nálam is.


35hetes kismama

2009. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a terhességi folyás lehet, nem tudom hogy hívják hivatalosan, néha fehér, néha átlátszó, hol több, hol kevesebb!
2009. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 12. hét környékén volt nagy mennyiségű vizes folyásom. Felálltam - és "elöntött"...

Én a hormonális változásokkal magyaráztam, ha jól emlékszem a 18-20. hét körül el is múlt.

De azért a biztonság kedvéért említsd meg az orvosodnak.

2009. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat!
2009. máj. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!