Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Összefüggésben van-e a baba...

Összefüggésben van-e a baba pocakban való napi ritmusa a születése utánival?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
nálunk összefüggésben volt.akkor is aludt egész éjjel meg azóta is
2012. jan. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Én is ezt tudom mondani, amit az első válaszoló írt!

Nagyon nyugis lányunk volt terhesség alatt és most is, mióta megszületett (6 hónapja).


Viszont nővérem fia a hasban nagyon nyugodt gyermek volt. Rugdosott, amikor "Kötelező" volt. Egyforma terhességünk is volt szinte :))

Unokaöcsém ahogy megtanult járni egy ördögfióka lett. Most 4 éves, de 3 percig nem marad meg.. hát ez van .))

2012. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

igen

ö még nem tesz különbséget a nappal és az éjszaka között mert a pocakban sem volt

szépen lassan meg fog változni majd és átalakul


nálunk is az volt h mindegyiknek este és reggel volt egy aktívabb időszaka pont mint bent

2012. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én azért bízom benne,hogy nem így van!Akkor mi felköthetjük a gatyát :)!Bár nekem szinte minden kisgyermekes anyuka azt mondta,hogy majdnem ellentéte volt a baba a viselkedése pocakban és kinn;nemtől függetlenül.
2012. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

A lányom a pocakban rendkívül nyugodt volt, nem rugdosódott sokat, durva sem volt. A frontokat mindig megérezte, akkor vagy meg sem moccant, vagy egész nap pörgött.

Most is így van. Alapjáraton egy rettentő nyugodt kislány, de ha front van, akkor jajj...

2012. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Bent is nagyon nyugis jó baba volt, és kint is.
2012. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3,5 éves nagylányom egy sajtkukac volt a hasamban, és főleg este volt nagyon fürge, de a nap 24 órájában éreztem. És mióta megszületett sem áll meg egy pillanatra sem, és este 11 előtt nem tudom elaltatni, teljesen mindegy, hogy mikor kel reggel és alszik-e du.

Most 23 hetes vagyok, és a 2. lányom is ugyanezt csinálja :)

2012. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!