Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehszajsebem van es terhes...

Mehszajsebem van es terhes vagyok, nem verzik csak azt szeretnem tudni, mi tortenik a mehszajsebbel a terhesseg alatt es szules kozben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van.Terhesség elején vették észre.Eleinte mindig barnás folyásom volt,ami azután hol enyhült,hol ha jobban megerőltettem magam akkor több volt.Az orvosonm azt mondta hogy ettől van.Ettől rendesn szülhetek és majd szülés után kezeljük.El nem múlik magától de a babának nem árt.Amúgy a barnás folyáson kivül nekem nem volt vele gondom csak hát amig nem tudtam addig mindig azt hittem hogy elvetélek és féltem.Most 38hetes vagyok és pár hete megint erösebb a folyás de gondolom a súlytól is és ahogy egyre lejjebb megy a pocakom.Amúgy 4hete még teljesen zárt voltam és tényleg semmi gondom nem volt a terhesség alatt.Hány hetes vagy?
2009. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindjart elkezdem a 15. hetemet, de jo hogy irtal, nagyon koszonom az infot!!!


Mi lesz a mehszajsebbel a szules alatt? Hiszen keresztulmegy rajta minden. El sem tudom kepzelni.


Gratulalok a mutyurodhoz, hu, neked nemsokara itt a nagy nap!!!

2009. máj. 31. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mi történik vele,de a lényeg hogy nem árt.Direkt megkérdeztem múlt héten hogy ahogy jön kifele a baba nem e kaphat el valamilyen fertőzést a sebtől és azt mondta hogy egyáltalán nem.Ez engem megnyugtat mert bizom a dokimba.Érti a dolgát.Sok sikert!!!
2009. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is találtak egy pici méhszájsebet, de azt mondta a dokim hogy egyenlőre ne foglalkozzunk vele.

21 hetes kismama

2009. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!
2009. máj. 31. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!