Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájsebem van, közepesen...

Ketteske kérdése:

Méhszájsebem van, közepesen vérzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, 3 orvos véleményét kértem ki, mindegyik azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele. Zárt a méhszájam, nem görcsölök, de a vérzés (barnás-pirosas) aggaszt. Tegnap voltam UH-n, ott minden rendben volt. Menjek el egy 4. orvoshoz???
2010. febr. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem bízol meg 3 orvosban? Szerintem a 4.-ik u.a mondja, azért ők tudják mikor mi a teendő. Gondolom volt már sok ilyen esetük. Ne aggód túl a dolgot szerintem!
2010. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, és ugyanigy van máéhszájsebem ami vérezgetett. A doki azt mondta, h szedjek Rutascorbint ( vény nélkül kapható), na ez pikk-pakk helyrehozta, és azóta sincs még szex közben sem. Nagyon ajánlom! Én is nagyon aggódtam akkor, de azóta megnyugodtam, h elmúlt. Próbáld ki.


24 hetes km

2010. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek, próbálok nem foglalkozni vele,és nagyon sokat pihenek.Azt vettem észre jobban vérzik, ha mozgok.Nem is élünk házaséletet. Orvos nekem sem adott semmi, azt mondta,hogy a babának árthat a kezelés.17 hetes km.
2010. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a rutascorbint kipróbálom. Szerintetek ez fog javulni? Egész terhesség alatt azért durva lenne. És ilyenkor ágynyugalom van? Nekem nem mondtak semmit.
2010. febr. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!