Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok!...

7 hetes kismama vagyok! Nagyon fáj a derekam ezáltal a hasam is! A NOS-PA semmit sem ér mintha a hátam mögé dobnám! Mit lehet helyette esetleg szedni? Negyed/fél algopirin? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne gyógyszerezd magad!tekerj sálat vagy valamit lazán a derekad-hasad köré és a meleg oldja a fájdalmakat.
2012. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Semmit sem ajánlanak az első 12 hétben.
2012. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszerezz! Ahogy az előzőekben is írták, melegítsd a derekad. Dőlj neki pl a radiátornak, vagy melegítsd fel kicsit a vasalót, húzd ki, tekerd be egy törölközőbe és úgy tedd a derekadra. Hasadat most ne melegítsd, mert a meleg vérbőséget okozhat, ami most nem lenne jó a babára nézve.
2012. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én is szörnyen szenvedtem, de nagyjából a 12. hétre elmúltak ezek a kellemetlenségek.

sajnos el kell viselni a fájdalmat, és ne szedjél be rá fájdalomcsillapítót!

én enyhén masszíroztattam magam férjemmel, anélkül, hogy vérbőséget okozott volna a masszázs. nagyon kellemes volt.

ezt mai napig igénybe veszem, mikor megint feszülök.

minden jót!

2012. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit ne szedj, az első 12 hétben pláne!! A meleg segít, ahogy előttem is írták. Amúgy meg jobb, ha elkezdesz kicsit hozzászokni a fájdalmakhoz, a szülés rosszabb lessz, hidd el.
2012. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettetek!
2012. febr. 16. 08:26
 7/8 anonim válasza:
Te vagy Dóri?
2012. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen Dóri ?
2012. febr. 16. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!