Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után, miután...

Császármetszés után, miután megszületett a baba, és "rendbe tették" utána kiviszik megmutatni a hozzátartozóknak? (férj, stb) Vagy a csecsemős osztályon meg lehet nézni majd nekik?

Figyelt kérdés
Szeged
2012. febr. 16. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (győrben) baba barát kórház van, a műtét után az apukának adták (bent volt a műtétnél), és a 3 órás megfigyelés után már vittek is a szobába.

Kiviheti az apuka megmutatni a hozzátatozóknak.

2012. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:
100%
Szombathelyen minden babát inkubátorba tesznek 6 órára. Utána lehet megnézni. Császáros voltam, altatásban, már nagyon vártam, hogy láthassam, mikor odahozták. Akkor velem is maradt pár órát. Talán ír neked valaki szegedi tapasztalatot is. Minden jót!
2012. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Szegeden szültem császárral három éve. Bent nem lehetett a férjem (és senki sem), de amikor lemosdatták a picúrt, akkor utána kivitték és gyorsan megmutatták a kint várakozóknak. Igaz, nem sok időre, de egy pár fénykép erejéig bemutatták a fiatal urat.
2012. febr. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez korházanként és megyénként,eltérő nagyon. mert valahol apuka bemehet a szülészetre ahol anyukák megszólve fekszenek,valahol vároterembe ki megy az anyuka a bab meg osztályon ajton keresztül viszik csak
2023. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!