Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhesség esetén nem...

27 hetes terhesség esetén nem baj ha az orvos még nem vizsgált méhnyakszáj nyitottságot? Mikortól vizsgálják először?

Figyelt kérdés
Ma voltam a dokimnál, és ma sem nézte meg a méhnyakszáj nyitottságát. Ez normális? Mikor nézik meg először az ilyet? Idáig csak uh-s vizsgálatot végzett és ott minden rendben volt végig. Talán ezért nem vizsgált úgy is meg?
2012. febr. 23. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Először is van méhnyak meg méhszáj.

Hogy a méhszáj zárt-e, azt nálam csak a 35. hét környékén nézték. Ezt orvosa válogatja, az előző babámnál, minden egyes megjelenésnél megnézték.

Ha szeretnéd tudni mi a helyzet és rákérdezel, sztem biztos ellenőrizni fogják legközelebb.

Az uh-n meg ez nem is látszik egyébként.

2012. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

itt egy másik kérdés ezzel kapcsolatban.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


abban is írom hogy elvileg mindig kellene, de nem minden orvos teszi meg. örülj hogy most már megnézi, mert bizony fontos a koraszülés vetélés elkerülése miatt.

2012. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, és bocsi már hogy kevertem, de ez még az első babám és nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. De igen a méhszáj vizsgálatra gondoltam. :) Köszi a választ :)
2012. febr. 23. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyik doki sem nézte egyszersem, egyik babámnál sem! Ki is voltam akadva.
2012. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem nézte még eddig!!35hetes vagyok.
2012. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes orvosok vannak.....nem is értem és ha ne adja az isten beindul a koraszülés mint mond a doki????Nekem minden alkalommal megnézi a doki és ha nem tenné már rég más dokihoz járnék!!!!
2012. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek rá kérdezzek a védőnőtől, vagy esetleg tényleg kérjem az orvostól? De az meg hogy jön ki hogy én kezdek el ott "okoskodni" ?
2012. febr. 23. 15:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Rá kérdezhetsz az orvosra vizsgálatkor, hogy kedves dokrot úr hogy áll a máhszáj, nem nyílik még félek a koraszüléstöl. vagy valami iylesmi.

védönö nem tud mit mondani, ö nem vizsgálhatja meg.

2012. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 23. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem azért jó lenne ha legalább minden 2. alkalommal nézne.nekem pont 27 hetesen derült ki h kinyíltam 1 ujjnyira.hálát adok a jó istennek h a dokim nézi a méhszájat.
2012. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!