Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi volt a TSH-értéketek...

Mennyi volt a TSH-értéketek az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0,35, aztán 12 hetesen 0,01, de az endokrinológusom szerint nem baj a túlműködés, úgyhogy az alulműködésre szedem tovább a bogyót
2012. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is túlműködött,de az endokrinológus szerint ez az első trimeszterben normális!Akinek magas a HCG szintje annak természetes módon módon csökken a TSH,mert azagy egynek veszi a kettőt!


Nekemannyit tesznek,hogy kthavonta vérvétel van!De azóta minden értékem jó!Nekem 0,006 volt!


2 éves kislány és 30 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A terhesség előtt 3,4 volt - de mivel ref. tartományon belüli érték, nem foglalkoztak vele. Nekem 1,8 volt a 11. héten - 100 mikrogramm jód mellett. Sajnos huszonkét hetesen elveszítettük, de semmi indoka nincs, így most próbálom kideríteni az okokat...
2012. febr. 28. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon sajnálom!Sok erőt kívánok!

Még annyi,hgy nekem a jódot csaka 20.hét után javasolták (nekem is 100mikrogrammot)Mert a babának csak állítolag (az én endokrinológusom szerint)onnantólkell!


Még egyszer sok erőt kívánok!


Második voltam

2012. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Reméljük, legközelebb kegyesek lesznek velünk az égiek...
2012. febr. 28. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!