Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek semmi baja első trimesz...

Akinek semmi baja első trimeszterben (se vérzés, se semmi más) és 12. heti UH is ok, annak is történhet vmi baj a babával? Megáll a kis szíve stb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A terhesség és a kisbaba megszületése sosem volt és sosem lesz egy "életbiztosítás".

Ilyenkor az ember csak remélheti a legjobbakat és sokkal,de sokkal jobb nem is gondolni ilyenekre!

2012. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy első mondja. Igen, sajnos történhet bármi rossz (nem fogok sztorikat sorolni), de nem szabad erre gondolni. Ez is csak olyan, mint a világon minden más. Ha kimész a lakásból, elüthet egy kocsi, de miért is kellene erre gondolni?
2012. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a biztos, amikor megszületett, és egészséges. Sok mindent tudnak szűrni, de sok mindent nem. De ilyeneken ne agyalj!
2012. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, még az sem......nem írom le a mi történetünket, de én azt mondtam terhes koromban, hogy "jaj csak lenne már kint, akkor majd megnyugszom." Kijött, és három nap múlva jött a feketeleves....

Már minden rendben van egyébként, elmúlt, kész, de sajnos az élet olyan, hogy semmi sem vehető készpénznek, mégis optimistának kell lennünk :)

2012. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyermekednek azzal teszed a legjobbat, ha örömmel és nyugodtan várod, és élvezed a várandósságod minden percét!

Ne aggódj ilyen butaságok miatt, és ha a rossz gondolataidtól meg akarsz szabadulni, ne olvass ilyesmiket :-) helyette könyv, séta, párod!

Boldog babavárást!

2012. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!