Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még, akinek tilos a szex...

Van még, akinek tilos a szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Nektek mit mondott az orvos, maga az orgazmus is tilos? (a méhösszehúzódások miatt) Erre még külön nem kérdeztem rá.
2012. márc. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig erre pont rá kell kérdezni. Arra is, hogy mennyi ideig tilos, bár nem tudom hány hetes vagy, és hogy milyen okból.
2012. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát akkor inkább majd rákérdezek. Méhszájelégtelenség az ok, még csak 9 hetes vagyok.
2012. márc. 5. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképp érdemes, hiszen még sok van hátra. Konkrétan meg kell kérdezni, hogy a teljes nem közösség-e a tiltott csak, vagy az orgazmus is, és hogy meddig lesz ez így várhatóan.


Kitartást!

2012. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemi, bocs*
2012. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tilos. Így együtt érzek veled.első trimeszterben tutira eltiltott az orvos.
2012. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Méhszájelégtelenséggel valószínűleg végig tilos a szex, beleértve az orgazmust is... De megéri, hidd el. Az első terhességem alatt is végig el voltunk tiltva, most is így van. Nehezen, de ki lehet bírni azért.
2012. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy terhességet már végig csináltunk így, de akkor valahogy mindketten könnyebben ráálltunk, most nehezebb.
2012. márc. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!