Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet/szabad Mekikajá...

Terhesen lehet/szabad Mekikaját enni? Vagy kifejezetten tilos valamiért?

Figyelt kérdés
Barátnőm hetente többször is azt eszik, mert azt mondja, csak azt kívánja.Én nem kívántam terhesen szerencsére, de tudom milyen az amikor terhesen rátör az emberre egy bizonyos étel utáni vágy szóval nem "oltom le" emiatt. De nem lehetne valamivel helyettesíteni? Ráadásul nem is vékony testalkat hanem inkább a normál és a túlsúlyos között valahol.
2012. jan. 9. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Most lehet vitatkozni, hogy egészséges vagy sem, de baja nem lesz tőle. Ha az akar enni, akkor jó étvágyat hozzá.
2012. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. jan. 9. 09:15
 3/25 anonim ***** válasza:
Hát a súlyán kívül másnak nem fog ártani.
2012. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Lehetni lehet. DE én terhesség előtt sem ettem, nem tudom, ki hogy van vele, de engem mindig is irritált a szaga. Terhesség előtt is.
2012. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel.

A súlyán rendesen dob majd, de a magzatnak különösebben nem árt. Nem a legegészségesebb egy kismama és babája számára, de, legjobb lenne, minél kevesebbet mennie.


Én is ettem mekis kaját az első terhesség alatt, láttam ott más kismamákat is. Most is voltunk egyszer (13 hetes vagyok), de még biztos fogunk menni. Nem viszem túlzásba.

2012. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. háromszor ettem terhesen. Hetente többször biztos nem ennék.
2012. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem terhesen én is ettem már ott nem egyszer. Csak terhesen tűnik nekem olyan soknak heti többször ott enni. És ha még salátát, ilyesmit enne mert ugye van az is, de nem, mert Bigmacet, sültkrumplit meg cólát eszik/iszik. De akkor majd segítek neki fogyózni szülés szoptatás stb. után :) (persze csak ha szeretné).
2012. jan. 9. 09:25
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Amugy igazábol nem tudom miért mondják mindig a mekis kajára hogy elhizik tőle az ember...hisz gondoljatok bele egy visztonylag kisdarab péksüti,meg egy vékonyha hus féleség zöldégekkel. Szoktak kaloria táblázatot is mellékelni hozzá,abszolut nincs magas tápértéke,még a sült krumplijuknak sem,hacsak valaki nem kilo számra eszi.
2012. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Mindenbe cukrot tesznek. Az önteteik összetétele valami iszonyat... azok hizlalnak. A sültkrumpli pedig akkor is hízlal, ha nem mekis...
2012. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Mértékkel szinte bármit ehetsz (csak néhány ki8vétel van/, még kismamaként is. Persze, tudni kell megtartóztatni magad és ez nem csupán a McDonald's-ra vonatkozik, hanem mindenre. Ha valéaki túlsúlyos, az nem biztos, hogy a terhességtől az és nem kizárólag az általa elfogyasztott heti 1-2-3 hamburgertől...
2012. jan. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!