Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nem bírok várni, menni...

Már nem bírok várni, menni akarok ultrahangra 5 + 6 napos kismama vagyok, de mindenki azt mondja várjak?!

Figyelt kérdés

ma van rendelés,, 16 órától..már tülkön ülök mennék hogy tudjam ott van-e tényleg az a kis babuci , nem bírok várni még egy hetet.... :(((


TÜRELMETLEN VAGYOK


2012. márc. 12. 13:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
egyébként trombózisra vagyok hajlamos enyhén, vizsgálatok alapján, de a védőnő így is azt mondta ráérek menni,.
2012. márc. 12. 13:44
 2/21 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan! Én 5hetesen voltam! Majd írd meg mi volt :)
2012. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Én ilyen idősen mentem először,azt az orvos is megtudja már mondani,hogy érezhető-e a terhesség és,hogy a méhedben vagy kívül.

Miért vársz?

Azzal csak idegeskedel nem tesz jót.

Még sokat a doki sem lát,nincs szívhang és csak egy aprócska csíkocska látszik,de néhány infót adni tud és te is megnyugszol,hogy megtetted legelső lépésedet az anyukaság hatalmas világába.:)

2012. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem 5+6 hetesen csak szikhólyag látszott, más nem, se szívhang se semmi, és nagyon csalódott voltam, rá is paráztam rendesen, hogy baj van.

Ebből okulva, a többi terhességemnél a 7. hét után mentem csak orvoshoz.

Figyelj, ha úgy gondolod, menj el ma az orvoshoz, de ígérd meg, hogy nem parázol, ha még nem lesz szívhang!!

2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Nyugodtan elmehetsz, ártani nem fog.

Azért szoktak/érdemes várni, mert így kb 2 hét múlva megint el kell menned, hogy a szívhangot is hallani lehessen.

2012. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Szia! Már én is alig vártam, hogy mehessek az első vizsgálatra, ami ma végre megtörtént (-:! 6 hetes 3 napos terhességet írtak le, gravid uterusban élő embryo látható, CRL:6 mm és hallottam a kis pocaklakóm szívhangját! Érdemes volt várni! Nagyon boldog voltam! (A nőgyógyászom előtte csinált cytológiai és manuális vizsgálatot is.)

Szóval, légy türelmes, élvezd a babavárást, biztosan ott van a kis pocaklakó a hasadban, ha pozitívat teszteltél.

2012. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

jaj.. na jól van akkor várok..

tudom én is hogy nem valószinű hogy lesz szívhang,meg ilyesmi de már olyan türelmetlen vagyok.

egyébként 22-ére van időpontom jövőhét csütörtök.

de hol van az még?!!!!


de lehet hogy megemberelem magam és várok türelmesen.

2012. márc. 12. 13:54
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Elmész, nem lesz szívhang, azt mondja, gyere vissza két hét múlva, és ugyanilyen ideges leszel, este meg írod ki a kérdést, hogy normális-e 5+6 on hogy nem lát semmit a doki, vagy max. szikhólyagot, miért nincs szívhang.. hát kb, ezért felesleges.
2012. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod, akkor menj el, legalább megnyugszol, hogy jó helyen van beágyazódva, de nagyon még nem sok mindent fognak látni. Én os akkor voltam először ultrahangon, amikor 5+5 napos voltam, akkor még csak egy kis foltocskát lehetett látni, semmi mást. Holnap megyek megint, holnap leszek 9+3 hetes, és már naaagyoooon várom!!! :)
2012. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

igaz, de legalább tudnám hogy tényleg van ott vki,

bár akkor meg idegrohamot kapnék hogy miért nincs még szívhang,,

de azért előfordult már hogy ilyen korán volt már pulzálás?

2012. márc. 12. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!