Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már nem bírok várni, menni...

Már nem bírok várni, menni akarok ultrahangra 5 + 6 napos kismama vagyok, de mindenki azt mondja várjak?!

Figyelt kérdés

ma van rendelés,, 16 órától..már tülkön ülök mennék hogy tudjam ott van-e tényleg az a kis babuci , nem bírok várni még egy hetet.... :(((


TÜRELMETLEN VAGYOK


2012. márc. 12. 13:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el nyugodtan.Legalább megbizonyosodsz afelől,hogy jó helyen van.Drukkolok!
2012. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

kedves 13 : 57-es

akkor ezek szerint nem volt szívhang neked se még.

5+ 5 naposan..nekem se ,lesz.

na akkor tényleg nem megyek ,

2012. márc. 12. 14:00
 13/21 anonim ***** válasza:
13,57-es vagyok, nem még nem volt szivhang..., csak egy ilyen foltocskát lehetett látni, annyi volt az egész... :) De tudtam, hogy ilyenkor még nincs, úgyhogy nem estem pánikba :) De már nagyon várom, hogy holnap délelőtt legyen :) Ha vársz még kb egy hetet, akkor már tényleg többet fog mutatni neked az ultrahang!
2012. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem a szívhang, hanem a trombózis hajlam miatt kellene orvossal konzultálni, a védőnő úgy látom nem nagyon van benne otthon.

A másik: én elmentem a pozitív teszt után, nem volt szívhang még, csak petezsák, de erre fel is voltam készülve, a férjem viszont orvosként ragaszkodott hozzá, hogy megnézzük, jó helyen van-e. Szerintem nyugodtan elmehetsz, a trombózis hajlam miatt mindenképp, és 5+5 hetesen egyébként nekünk a pulzálás is látszott már.:)

Sok boldogságot!:)

31 hkm

2012. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszi a válaszokat, találkoztam ma egy ismerősömmel aki szintén babát vár, nemsoká szül, és monda hogy ő is ilyen korán volt már és volt szívhang végül is holnap már betöltöm az 5 hetet.

biztos jól van a baba mert folyamatosan vannak tüneteim csakhát már izgalomba vagyok


a trombózisról meg annyit hogy szerintem a 12- dik hétig úgysem foglalkoznak vele, hisz addig bármi lehet a babával NE LEGYEN PERSZE,..

lehet felhívom a rendelőt :D

2012. márc. 12. 17:49
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szarozz, menj el, veszteni nem veszthetsz semmit.
2012. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ismét 13,57-es vagyok, hogy döntöttél, elmentél? Ha igen, akkor ird majd meg, hogy mi volt, mit mondott a doki! :))
2012. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
De nem (csak) a babának lehet baja a trombózis hajlam miatt, hanem neked!!! Az emelkedett progeszteron és ösztrogén szint erősíti fel a hajlamot, ezért kéne elmenni,akár belgyógyászhoz. Persze lehet, hogy nem lesz semmi bajod, de így neten nem tudhatom pl. mi az, hogy enyhe, és az én tanácsom továbbra is az, hogy minimum magad miatt keresd fel a kezelőorvosod.
2012. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

sziasztok !

ma beugrottam a védőnőhöz, és megmutattam neki a papírt, annyit kérdezett voltam-e már a dokimnál, mondtam hogy 22-re kaptam időpontot,JÖVŐHÉT CSÜTÖRTÖK azt is mondta hogy majd biztos elküld a belgyógyászatra amit írtatok, mert ha véletlenül rossz az eredmény vérhigítóval kell szúrkálni. amit nagyon nem akarok..

bár ezt nem értem, mert azt mondta időpontot kell kérni,.

miért nem mehetnék el rendelési időben.. na mindegy.

tegnap nem mentem el természetesen elfoglaltam magam mással, hogy ne gondoljak a babámra folyton :)

de nagyon bennem van hogy felhívom ás rákérdezek hogy menjek be hozzá vagy ráér 10 nap múlva mennem


túlreagálom ezt a dolgot azt hiszem :D

2012. márc. 13. 10:01
 20/21 Hebaba ***** válasza:

Szia!


Én 5+4 naposan voltam dokinál először. És már volt szívhangaja!!!! Igaz még a doki is meglepődött, mondta is, hogy szerinte inkább 6 hetes a terhesség. Aztán voltam 8+5 naposan, amikor kiderült, hogy nem nagyobb ám a terhesség, pont időben van.

Egyén függő kinél mikor észlelhető szívhang!

2012. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!