Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhességi leletetekre...

Az első terhességi leletetekre rá volt írva a védőnő számára üzenet, hogy "kérem, állítsa ki a terhes kiskönyvet"?

Figyelt kérdés
Harmadik terhességem, ilyet én még sose láttam, eddig mások voltak az orvosaim és a védőnők is. A védőnő kiakadt, hogy miért nincs ráírva ez az üzenet számára. Nem értettem, mondtam neki, hogy ott a lelet, legyen elég, hisz az ő dolga, hogy állítsa ki a kiskönyvet az első lelet alapján.
2012. márc. 13. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
elég béna az a védőnö nekem sem volt rá irva
2012. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem volt ráírva.

31 hkm

2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a 3. babát várom,de a védőnőm most sem kért mást,csak az UH leletet(nálunk képet is adnak hozzá,7+1 hetesen voltam,már szívhang is volt).Ennyi.2gyerekes+11hkm
2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy miért, akkor nem állítja ki? Nekem 2 gyerek van, de ilyen sosem volt.
2012. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt ilyen ráírva. Ott volt, hogy jó szívműködésű, élő embrió, ez volt a lényeg.

39h kismama

2012. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ráírta a doki, hogy T. Védőnő kérem nevezett gondozásba vételét, de ettől függetlenül elég gáz a védőnőd. Ha nem írnak neki semmit, akkor is ez a dolga, vagy gondolja poénból mész hozzá? Hát reméljük később rugalmasabb lesz.

Boldog babavárást: 38 hetes kismama

2012. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ráírva. A leletre annyi volt írva, hogy javaslat: Terhesgondozás. De azt nem is olvasta a védőnő.
2012. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem a védőnődet, hisz az a dolga hogy kiállítsa a kis könyvet. Vagy netalán valami robot hogy csak utasítás szerint tud dolgozni? :-D
2012. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát elég fura egy védőnő, az biztos. Bár ez lenne a legnagyobb baja...
2012. márc. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!